2 sonuçtan 1 - 2 arası sonuçlar
  1. Varsayılan Oyun Ödemelerinizde İninal Kart

Selamlar arkadaşlar, forumdaki bir çok arkadaşımın henüz bir kredi kartı yok veya çıkartamıyor. Haliyle bir banka hesabı vs de yok. Zamanında meşhur olan ininalları çoğumuz biliyor ve kullanıyoruz. Sizlere bu nokta da kenarda köşede bırakanlara hatırlatma yapmak istiyorum. Bilmiyorum biliyor musunuz ama 31 ağustos da kartlar yenilendi ve bu durum bir çok kişinin haber olmadı gibi. Buna istinaden yenilenen kartların 7 TL ücretini de hediye ettiler. Buna ek olarak şunu söyleyebilirim ki o zamandan buyana oldukça fazla reklam ve kampanya duyurumu yapıyorlar ve ufak tefek şeylerde değil. Kenarda köşede kalmış kartlarınızı kullanmanın bence şuan tam sırası diyebilirim. Genelde bizim bu kartları oyunlarda kullandığımız aşikar ve bir çok alışveriş sitesinde de rahatlıkla kullanabiliyoruz. Bu açıdan bakınca artık zaten hemen hemen her yerde görebiliyor ve bakiye yükleyebiliyoruz. Son kampanyalardan yararlanmakta fayda var diyorum.

2. Varsayılan

Arkadaşlar bu ininal kart tüm oyun sayfalarında geçerli mi bilgisi olan var mı mesela ruletoyunlaribedava rulet, poker gibi oyun sayfalarında geçerliliği varmıdır yardımcı olurmusunuz teşekkür ederim şimdiden.

Benzer Başlıklar

1. İninal Kart Güncellemesi ve Son Kampanyaları
    Sonasker25 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 23.09.2019, 19:30
  2. Pir.im Link Kısaltma Sitesi | İninal ,Banka Havalesi, Payza ve Mobil Ödeme...
    restome1 tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 14.11.2016, 17:40
  3. Yanıt: 0
    Son Mesaj: 13.05.2011, 12:29
  4. Yanıt: 6
    Son Mesaj: 20.02.2011, 21:14

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz