Merhaba,Windows 7 ultimate kullanıyorum.

Yönetici ayalarını düzenlemek isterken, administrators ben olmama rağmen, yönetici SYSTEM idi, güvenlik izinlerini kendi kullanım yetkime çevirmek istedim.güvenlik-izinler-denetim-sahip-ek izinler, defalarca değiştirmek istememe rağmen, uygula-değiştir ile değişmedi. Hep var olan güvenlik ve yönetici atamaları devam etti.

Ve bir süre sonra, benim yönetici müdahalemi, sanırım sistem, virus olarak algıladı??? ve C diski erişime kapandı. Aynı şekilde klasör ve dosyaları sadece açıp kapa yapabiliyorum. Şimdi, dosya taşıma, kopyalama, ismini değiştirmeye bile izin vermiyor. C harddiske biçimlendirme yapayım dedim,ona da izin vermiyor. İnternet'te bağlanmıyor, ki disk kurtarma yada format programı kullanayım, açık wi-fi ağı görmüyor.

Format atayım dedim, Windows kurulum DVD sini çalıştırmıyor, izin engeli diyor. USB den Windows kurmak istedim, ama USB yi tanımıyor. Kısaca, kendi bilgisayarımı, az bilgim ile, hackledim ??? Forumlardaki birçok şeyi denedim, BIOS ayarlarına kimsen izin veriyor,ama SATA disk müdahalesi engelli, o da olmadı. Hatta, CMD üzerinden çözüm aradım, yönetici olarak çalıştırmama izin vermediği için,komut ile çözümler yapmama da izin vermiyor.

Aşağıda hata ve uyarı bilgilerini yazdım. Acil yardım ve çözüm bekliyorum. Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.

Windows 7 Hata Uyarıları ve Kodları

Hata kodu: 0x800704b3
Ağ sağlayıcısına şuanda kullanılamıyor - Tanıla
C:\Windows\system32\sdclt.exe - Belirtilmemiş hata
Erişim denetimi düzenleyicisi açıklamıyor. Erişim engellendi
C:\ erişilemiyor. Erişim engellendi

İyi Günler, Ahmet Usta