4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Varsayılan DNS bulunmadı

Merhaba.. Benim laptopun şöyle bir sıkıntısı var. yaklaşık 10 gündür.. arada internet gidiyor. internet var gözüküyor ama chorme dan yada diğerlerinden giremiyorum.internet yok yazıyor. sorun algıla deyince Dns bulunamadı diyor. ama diğer yandan bittorrent açık ve o indiriyor. bir 10 dk falan böyle devam ediyor sonra kendi kkendine düzeliyor. neyinde sıkıntı var acaba?

dns i elle ayarlayın. 4.2.2.1 4.2.2.1 yapın düzelecektir.

Alıntı Orijinalini Gönderen: zombi74 Mesajı Görüntüle
    dns i elle ayarlayın. 4.2.2.1 4.2.2.1 yapın düzelecektir.
    Ama sürekli olmuyor arada gidiyor sonra geliyor dns ayarını yapınca sıkıntı tamamen kalkar mı. bide dediğim gibi bittorrent gayet güzel yüklüyor ama ben giremiyorum internete.

4. Varsayılan

Merhaba, bu güzel uyarılar ve içerikler için onediyo'ya teşekkür ederiz. telegram kurucusu, bunu açıklarken sebebini de açıklasa daha iyiydi ama, yine de kişisel verilerin gizliliği kapsamında bu açıklama çok önemli. ben de www.hukukvebilisim.org sitesinin sahibi olarak Hukuk ve Bilişim Dergisi'nde kişisel verilerin hukuki olarak değerlendirilmesini yayınlamış bulunmaktayım. Bu tür verilerimiz çok önemli, siber güvenlik önemli, herkese sağlıcakla...

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •