7 sonuçtan 1 - 7 arası sonuçlar
  1. Varsayılan Masaüstünde çıkan pencereleri engelleme

Merhaba ben bir oyun salonunda çalışıyorum. Sorum ise şu ben bir bilgisayarı 1 saatte bir yeniden başlatan bir cmd komutu yazdim shutdown -r -t 3600 fakat 10 dakika kala ekranda bilgisayariniz 10 dakika içinde kapatilacaktir diye ekranda uyari cikiyor ve bu mesaj ciktigindan dolayi oyunn kapaniyor ve yeniden başlatilana kadar oyun oynanmiyor istediğim şey ise bu uyarinin cikmamasi vakit geldiginde kendine restart atmasi istiyorum. Sadece şu uyariyi engellemek için ne yapabilir

shutdown -i yazın grafik arabirimden eylemin kullanıcılarını uyar seçeneğini devre dışı bırakın.

3. Varsayılan

Peki cmd de timeout 3600 dan geri saydiginda bilgisayari yeniden baslatan bir kod biliyormusunuz acaba

şimdi anlamadım zaten konuda verdiğiniz kod bunu yapıyor ki? daha neyini sordunuz?

5. Varsayılan

Tamam kod görevini yapiyorda 10 dk kala uyari veriyor ben bunu istemiyorum yada 1 dk kala versin

diyorum ya o kodu yazın pencere açılacak ordan kullanıcıyı uyar seçeneğini devre dışı bırakınca bi daha böyle şey demiyecektir. isterseniz hemen deneyeyim

/p değişkenini de eklemeyi unutmayın. o uyarısız kapatır diyor.

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 4
    Son Mesaj: 07.03.2012, 14:27
  2. PencereLeri Tasırken Kasiyor ... ...
    Cuneyt16 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 26.06.2010, 09:20
  3. sağ click engelleme ve seçimi engelleme
    magos tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 09.03.2006, 21:07
  4. tüm pencereleri kapatmak