6 sonuçtan 1 - 6 arası sonuçlar
  1. Varsayılan Bilgisayar aniden kapanıyor..

Arkadaşlar selamlar
    Küçük bir sorunumla başınızı ağrıtıcam kusura bakmayın lıtfen yardımlarınızı bekliyorum.
    Öncelikle sistemim
    İşlemci AMD fx8350
    Ekran kartı rx580 strix
    Anakart sabertooth r2.0
    Ram 16gb
    PSU thermaltake 700w
    Eski olan ekran kartımın yanmasıyla yeni rx580 aldım fakat formatı atıp bilgisayarı hazırladıktan 1 saat sonra witcher oynarken bilgisayar aniden kapandı fakat kapandıktan sonra başlatmaya calistigimda çalışmadı. Kasa içerisinde anakart ledi yanmaya devam ediyordu. Fişi cikardim ve kalan güç gittikten sonra takip açtım. Sıcaklıktan diye şüphelenip işlemci macununu yeniledim hatta stok fan gürültülü ve yetersiz olduğu için yeni bi islemci soğutucu aldim. Sicaklik kontrollerinde witcher 3te 50 55 arasını aşmiyor ultrada fakat sorun devam etti. Kasanın kablolarını dışarı doğru salıp (kısa devreden suphelendigim için ) denedigimde geçti sandım fakat daha sonra forest oyununa gectigimde sorun yine başladı.
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

2. Varsayılan

En az 600W'luk stabil çalışan her hangi bir PSU takıp dener misin?

3. Varsayılan

Elimde yok ve etraftaki bilgisayarcılara sordum ellerindeki Max PSU 500w sorun kesin bu mudur? Eğer buysa en iyisinden bı PSU önerisi yapar mısınız bütçem 400tl

4. Varsayılan

Sorun %90 ihtimal ile PSU'dan kaynaklı. COOLER MASTER WATT 80PLUS 600W AKTİF PFC 120MM FANLI GÜÇ KAYNAĞI

Öneririm.

5. Varsayılan

Sipariş ettim 600w olarak umarım sorunum çözülür. Geldiğinde bilgilendiririm çok teşekkürler.

6. Varsayılan

Bu black friday muhabbeti nedeniyle PSU baya geç gelmiş olsa da montajını yapıp sonunda deneyebildim. Sorun çözüldü yardımın için tekrar çok teşekkür ederim.

Benzer Başlıklar

1. bilgisayar aniden kapanıyor.
    gool_affelay tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 13.08.2012, 10:11
  2. bilgisayar aniden kapanıyor
    uluer tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 14
    Son Mesaj: 10.08.2012, 12:11
  3. bilgisayar aniden kapanıyor
    prestera tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 14