https://www.youtube.com/embed/Di3SLetP1hc

Yurt dışında artık herkes internetini mobil veri üzerinden sınırsız bir şekilde alıyor. Alt yapı port derdi yaşamıyor ve Turkcell superbox ile Türkiyede şuanda dilediğin zaman her yerde fiber interneti superbox ile elinin altına kadar getirebiliyor. Superboxda her hangi bir alt yapı yok. Modemin içinde sim kart bulunur ve o sim kart sayesinde istediğin zaman internete bağlabilirsin. Superbox taşınabilir internet de istediğin gibi modemini alıp yanında taşıyabilirsin ve kullanımı çok basit prize takman yeterli. Sınırsızdır ve limit adil kullanım kotası yani akn gibi bir derdin bulunmaz. Superboxın en güzel yani upload hızları normal alt yapılı hızlara göre daha yüksek olmasıdır. Kurulum işlemleride çok basit superbox başvuru yapıyorsun ve müşteri temsilcisi arama sağlıyor. Sana uygun olan paketi seçiyorsun paketlerde çok basit aslında 10mbps ve 20mbps olarak iki farklı sınırsız paket bulunmaktadır superbox sınırsızda. Bu paketlerde superbox 10mbps olan sınırsız paketde 2mbps upload hızı bulunmaktadır. 20 mbpsde 5 mbps sınırsız paket bulunmaktadır ve kotalı paketlerde bulunmaktadır onlarda gb kotası var ama hızlarda sınırsız şimdi gelelim o konuya biraz konuyu açıklamış olalım.

Superbox 10 mbps sınırsız paket özellikleri:
Sınırsız kota sınır limit yok.
Dilediğin gibi dilediğin yerde modemi prize tak çalıştır.
İster kablosuz modeme bağlan.(32 kişi kablosuz bağlantı özelliği bulunuyor)
İstersen kablolu bir şekilde modeme bağlan.(4 adet kablolu bir şekilde masaüstü cihazlara da bağlantı yapılabilir.)
12 Ay taahhüt seçeneği ile sağlanıyor(12 ay çok güzel en azından 24 ay taahhüt vermiyorsun)
10 mbps dowload hızı yani indirme hızı mevcut
2 mbps upload hızı yani yükleme hızı mevcut.
Modemi prize takarsın ve 1dk içinde modem çalışır ve kullanıma başlarsın.
Fiyatlarına gelince aylık sadece 129.90TL
Şimdi diceksiniz ki 10 mbps ile neler yapabilirim neler mi yapılabilir ister 1080p görüntü kalitesinde 2 farklı cihazda video izle istersen internette istediğin gibi gezin ancak sınırı yok ve bu 1 yıl boyunca devam ediyor çok iyi değil mi?

Oyunlarda ping yapar mı? veya Hızla ilgili problem yaşarmıyım diyenlere de ben kısaca alt yapılı internetlerde normalde upload yani yükleme hızlarının 0.60mbps olduğunu belirtmek isterim ama superbox da upload yükleme hızı ise 2.0mbps olduğundan emin olun alt yapıya göre 3 kat daha hızlı performans alıyorsunuz ve gerçekten 4.5g teknolojisi ile superbox geldiğinden dolayı daha hızlı bir internet hızı olmuş oluyor. Hızına hız katan bu interneti ben kullanıyorum diğer paketler hakkında bilgim var ancak birazda o paketlerden bahsedelim.

Superbox 20 mbps sınırsız paket özellikleri:
Sınırsız kota sınır limit yok.
Dilediğin gibi dilediğin yerde modemi prize tak çalıştır.
İster kablosuz modeme bağlan.(32 kişi kablosuz bağlantı özelliği bulunuyor)
İstersen kablolu bir şekilde modeme bağlan.(4 adet kablolu bir şekilde masaüstü cihazlara da bağlantı yapılabilir.)
12 Ay taahhüt seçeneği ile sağlanıyor(12 ay çok güzel en azından 24 ay taahhüt vermiyorsun)
20 mbps dowload hızı yani indirme hızı mevcut
5 mbps upload hızı yani yükleme hızı mevcut.
Modemi prize takarsın ve 1dk içinde modem çalışır ve kullanıma başlarsın.
Fiyatlarına gelince aylık sadece 179.90TL
Şimdi 20 mbps ile neler yapılabilir demenize hiç gerek yok daha yukarıda 20mbps internet ile neler yapabiliceğinizi anlattım bu hızların 2 (iki) katı hız alırsınız. Örnek veriyim saniyede 1.4mb dosya indiriyorsunuz 20mb ile saniyede 2.8mb dosya indirme hızına ulaşabilir ve upload hızlarında alt yapılı bir internete göre kat ve kat hızlı hizmet almış olursunuz. 20mb alırsan hızına hız katarsın benden tavsiye.

Kotalı paketler hakkında kısa bir bilgi geçmek isterim turkcell superbox kotalı paketlerde hız sınırı yok örnek verelim 100mbps veya 300 mbps aldığını varsayalım çünkü orda almış olduğun en yüksek hızları almış olursun ve bu hızlar ile beraber uplaod yükleme hızlarında daha yüksek olucaktır. GB kotaları sınırlı. Superbox 50gb 100gb 200gb ve 500gb olarak 4 farklı paket sağlamışlar bu paketlerde GB kotaları var ama hız kotaları yok. Genel olarak baktığımızda 20mbps bana yetmez ben çok yüksek hız alıcam diyorsan biraz para harcaman gerekebilir ama emin ol Türkiyede ki en yüksek hızlarıda bu paketlerde alabiliyorsun. Burdaki paketlerin fiyatları falan genel olarak adamlar site yapmışlar orda anlatıyor genel olarak ordan başvuru yaparsınız veya bakabilirsiniz. link bırakıyorum buraya.

Şimdi paketler hakkında iyi kötü bir anlatım sağladık gelelim nasıl bağlanılıyor nasıl üyelik alınıyor turkcell superbox da

Turkcell superboxda üyelik yani başvuru yapmak çok basit web sitesine gir başvurunu yap müşteri temsilcisi arasın bilgilerini alsın paketi seçin ve kurulum yani superonline superbox servis ekipleri vermiş olduğun adrese kadar gelsin cihazı teslim etsin. 3 gün falan sürüyor genelde servisin kapıya gelmesi ve gelen servis her hangi bir ücret talep etmiyor sordum modem ücretide alınmıyor. Modem ücretsiz ve kurulum aktivasyon vs ektra bir ücretde bulunmuyor. Kurulum yapıldı ve nasıl kullanacağını anlatmamı isterseniz Turkcell Superbox Modeminizi prize takarsanız kullanmaya başlarsınız . Superbox cihazının içinde sim kart var başta anlatmıştım o sim kart sayesinde baz istasyonlarından almış olduğu sinyali sana modem sayesinde kablolu veya kablosuz olarak bağlantı yaptırıyor.

Şimdi superbox ı neden mi almak istersin onu anlatıyım.

Superonline veya türk telekom millenicom bir çok firma var ve bunlar alt yapılı bir şekilde internet hizmeti sağlıyor. Alt yapı gitti internetim gitti. Çalışma var dediler internetim gitti. Yok arıza var dediler yok modem bozuldu o oldu bu oldu derken yıllarca internette hep sorun yaşadım.

Superbox da öyle bir sorun yok. Modemin içine sim kart takmışlar ve demişler ki bu modemi fişe bağla kullan. Modemi prize takarsın internetini kullanmaya başlarsın ve yok şu kadar mbps yok bu kadar mbps derdin de yok paketini seç kullanıma başla istediğin hızı yakala. Alt yapıdan çok avantajlı en azından taşındın birşey oldu uğraşmıyorsun alt yapını oraya aldırmakla veya arkadaşına gittin tatile gittin nereye gidersen git senin internetin seninle beraber geliyor.

Superbox ile anlatıcaklarım ve deneyimlerim bu kadar sizde superbox alın alt yapının size yaşatmış olduğu sorunlardan kurtulun internetinizde sizin gibi özgür olsun sizinle beraber gelsin.

Turkcell Superbox Modem Özellikleri için tıkla

Turkcell Superbox ile İnternetin Her Yerde gerçekten her yerde

www.superboxinternet.net