Merhabalar. Checkhub.net ile ilgili bir şey sormak istiyorum arkadaşlar. Yardımcı olabilecek varsa çok iyi olur. Zaman zaman internetten ucuza ikinci el tablet, akıllı telefon veya dizüstü bilgisayar filan almak istiyorum kendime ama bulduğum ürünler genelde başka şehirlerde oluyor (istanbul, ankara gibi büyük şehirlerde). almak istiyorum ama ödeme kısmında sıkıntı yaşıyorum. şöyle ki; satıcı önce parayı gönder diyor, ben de önce ürünü gönder diyorum ama ikimiz de haklı olarak birbirimize güvenemiyoruz. get ilan aç diyorum (gittigidiyor veya sahibinden GET ) ama satıcılar buna da yanaşmıyor, içinden parça söküp iade geliyor veya orijinal ürün alıp çakmasını iade ediyorlar diyorlar, bunda da haklılar malesef kurunun yanında yaş da yanıyor. neyse fazla uzatmayım bununla ilgili araştırma yaparken checkhub sitesini buldum, alıcı ve satıcı için ürün kontrolü yaparak rapor hazırlıyormuş ve buna göre taraflar alışveriş yapabiliyormuş. yani hem alıcıyı hem satıcıyı güven altına alıyormuş, sistemleri çok mantıklı ve gerekli ve teoride iyi çalışıyor (yani sitelerinde anlattıklarına göre). checkhub üzerinden alışveriş yapmak istiyorum ama bir sormak istedim bu siteyi kullanan var mı, gerçekten güvenli alışveriş yapılabiliyor mu bu site üzerinden, sıkıntı yaşayan var mı veya kullananlar tecrübelerini, deneyimlerini yazarsa çok sevinirim. teşekkürler...