2 sonuçtan 1 - 2 arası sonuçlar
  1. Varsayılan CheckHub Net Güvenilir mi?

İyi günler dilerim. Bugün internette ev kullanımı için ikinci el bir sabit bilgisayar bakıyordum ama ülkenin her yerinden teklifler, ilanlar var. Başka şehirden alsam, güvenli bir şekilde nasıl öderim? checkhub.net diye bir şeyden bahsetti komşum ama o da tam bilgi sahibi değil. Burada checkhub.net kullanıcısı var mı? Lütfen dürüstçe yaşadıklarınızı yazın.

Alıntı Orijinalini Gönderen: Ankakusu00 Mesajı Görüntüle
    İyi günler dilerim. Bugün internette ev kullanımı için ikinci el bir sabit bilgisayar bakıyordum ama ülkenin her yerinden teklifler, ilanlar var. Başka şehirden alsam, güvenli bir şekilde nasıl öderim? checkhub.net diye bir şeyden bahsetti komşum ama o da tam bilgi sahibi değil. Burada checkhub.net kullanıcısı var mı? Lütfen dürüstçe yaşadıklarınızı yazın.

Sevgili dostum checkhub diye bir site var evet ama bir ödememe sistemi değil, bir nevi aracı. Yani gg gibi veya sahibinden gibi ödemeyi siteye yapmıyorsun. Kısaca anlatmak gerekirse sistemleri şu şekilde çalışıyor; satıcı ürünü siteye gönderiyor, site ürüne bakıp rapor çıkarıyor, çıkan raporu alıcı ve satıcıya iletiyor, her iki taraf da raporu onaylarsa alıcı parayı satıcının hesabına, site de ürünü alıcıya gönderiyor olay bu. Ben nerden biliyorum? Çünkü kullandım ve sıkıntı yaşamadım.

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 0
    Son Mesaj: 06.01.2020, 22:03
  2. Güvenilir Alışveriş
    yenimigeldi tarafından Web Geliştirme forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 16.07.2013, 16:40
  3. Serverbilgisayar güvenilir mi??
    xyearls tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 17.03.2011, 22:36
  4. Sanalreyonum.com Güvenilir mi??