2 sonuçtan 1 - 2 arası sonuçlar

Varsayılan Bu sistem bir nebze de olsa adam olur mu?

Arkadaşlar uzun yıllardır kullandığım emektar bir masaüstü bilgisayarım var. Kendisi artık güçten kuvvetten düşmüş durumda 😂
    Ben bu arkadaşı en azından internette gezinebilecek şekilde düşük ayarlarda da olsa cs go ets2 ve en az orta ayarlarda lol oynayabilecek şekilde adam etmek istiyorum. Öncelikle böyle bi şey mümkün olur mu hiçbir fikrim bulunmamakta. Eğer böyle bir şey imkansız ise bunu bana normal bi şekilde söylemenizi rica ediyorum zira bazı arkadaşlar hemen dalga geçme alaylama girişiminde bulunuyorlar.
    Öncelikle bilgisayarımı seneler önce tanıdık bi bilgisayarcı abiyle dizmiştik. O sıralar donanımla da az çok ilgileniyordum. O zamanın(sanırım 2008 felandı) şartları için gayette iyi bir bilgisayar olmuştu doğrusu. Fakat yıllar bu emektarı epey bi yordu. Şimdi gelelim bilgisayarın donanım bilgisine:
    İşlemci : AMD Athlon 64x2 dual core processor 4200+ 2.20 GHz
    Ekran kartı : Ati Radeon x1280
    Ram : 1GB+1GB şeklinde toplam 2 GB
    Anakart : AMD TA690G AM2
    Saydığım donanımlardan başka bir donanım bilgisi gerekliyse sorun bakayım arkadaşlar benim aklıma gelenler bunlar.
    Gelelim sonuca sizce bu bilgisayar bir nebze de olsa adam olur mu? Dediğim hale getirebilmek mümkün mü? Mümkünse tahmini masraf nedir? (değiştirmemi tavsiye ettiğiniz parçaları 2.el olarak da aramaya çalışacam daha uyguna toplamak açısından.) ve son olarak edeceğim masrafa değer mi? Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Saygılarımla...

2. Varsayılan iyi sistem

Benzer Başlıklar

1. hem 64bit hem 32bit olsa olur mu?
    alpclk1804 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 01.10.2014, 20:09
  2. Böyle bir bilgisayar olsa nasıl olur ?
    Curiosity tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 27.08.2012, 12:51
  3. Benim bilgisayar adam olur mu?
    celal_dag tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 06.06.2012, 11:41
  4. Anakartta power,hh led yerleri farklı olsa bişey olur mu?
    yunuso_fb tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 08.02.2010, 01:36
  5. Bu pc nasıl adam olur :))
    tycoon53 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 13.12.2009, 21:26

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz