3 sonuçtan 1 - 3 arası sonuçlar
  1. Varsayılan Oyun Bilgisayarında Arayışında Olanlar İçin : Excalibur G770 İnceleme

Selam arkadaşlar, forumda gözlemlediğim kadarıyla ürün inceleme bölümü için oyun bilgisayarıyla ilgili herhangi bir incelemeye rastlamadım. Bu boşluğu doldurmak ve arayışta olan dostlara ışık tutmak adına uzun bir kararsızlık sürecinden sonra aldığım Casper Excalibur G770 modeliyle ilgili bir kaç dipnot paylaşmak istedim.

Arkadaşlar öncelikle Casper ın laptop olsun masaüstü olsun almadan önce RAM, EKRAN KARTI, İŞLEMCİ gibi birçok donanımsal özelliği konfigüre ederek kullanım alanınız doğrultusunda bu özelliklleri yükseltme şansınız önemli bir detay.

Ben açıkcası masaüstü bilgisayarlar dışında oyun keyfininin rahatlıkla yaşanabileceğini düşünmezdim. Çünkü malumunuz Laptoplarda ısınma oluyor hele ki performans laptoplarında bu hat safhaya çıkıyor. Casper soğutucularını ve 2 akıllı turbo fan gibi özellikleri devreye sokarak bunun önüne geçebilmiş. Bir de tabi excalibur modellerine özel ömür boyu performans bakımı olması bu fanları verimli kullanabileceğiniz konusunda marka tarafından da garantilenmiş.

RGB Klavyesini Kontrol Merkezinden kontrol ederek istediğiniz renk modunu seçebiliyorsunuz. Bu da bence oyun oynamayı keyifli klılıyo.

Herhangi bi sorunda jetservis gibi hizmetleri olması da benim hoşuma giden bir başka ayrıntı oldu.

Ben sadece oyunlarda da değil Photoshop, Render gibi performans isteyen diğer işlerimde de Casper Excalibur G770'i kullanabiliyorum.

Ürünün detaylarına şurdan ulaşabilirsiniz. Sizde hangi oyun bilgisayarını kullanıyorsunuz paylaşırsanız konuşalım

Sağlıklı günler,
    En son Emriveren99 tarafından düzenlenmiştir: 01.04.2020 15:16

Aga Casper'ın yaptığı en akıllıca hamla bu kişiselleştirme olayını tüm bilgisayar modellerine uygulamak oldu. şahsen benim gibi senelerdir toplama bilgisayar alan biri ilk defa marka satın aldım çünkü zaten en önemli donanımlar olan işlemci ekran kartı ram bellek gibi durumları kendim de seçebiliyorum

3. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: ahpir_08 Mesajı Görüntüle
    Aga Casper'ın yaptığı en akıllıca hamla bu kişiselleştirme olayını tüm bilgisayar modellerine uygulamak oldu. şahsen benim gibi senelerdir toplama bilgisayar alan biri ilk defa marka satın aldım çünkü zaten en önemli donanımlar olan işlemci ekran kartı ram bellek gibi durumları kendim de seçebiliyorum
    Evet ekran kartı ram bellek gibi özellikleri seçebilmek kullanıcıyı özgürleştiriyor ben çoğu zaman ekran kartından dolayı almaktan vazgeçtiğim pcler oluyordu. tasarımı beğenip özellikten dolayı almıyordum. ama casper bu durumun önüne geçmesi iyi olmuş

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 5115
    Son Mesaj: 13.12.2015, 10:49
  2. Yanıt: 6
    Son Mesaj: 23.01.2015, 07:59
  3. Yanıt: 1
    Son Mesaj: 31.08.2014, 00:32
  4. Bilgisayarında THE GODFATHER yüklü olanlar baksın
    sametseydi tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 10.05.2010, 17:11
  5. warcraft 3 bilgisayarında yüklü olanlar