3 sonuçtan 1 - 3 arası sonuçlar
  1. Exclamation modem önerisi

merhabalar herkese. ben tp link 8961n modemini kullanıyorum. ancak bu modemimde wifi bağlantısında sürekli kopmalar ve internet kesilmeleri gibi bir takım sorunlar yaşıyorum. modemin firmasıyla kaç defa iletişime geçtiğim halde bile bu sorunlarıma maalesef hiç çare bulunamadı. hatta bu modemde yaşadığım sorunlar günden güne iyicene arttı ve de şu an bu modemden dolayı her gün internetimde çok sorunlarla karşılaşıyorum. sanırım bu tp link modemim bozulmaya da başladı tahminimce. ben de en sonunda aldığım günden beri hep çok sorunlar yaşadığım bu modemimin artık iyice bozulmasıyla da onun yerine wifi ve internet bağlantısında bana hiç sorunlar yaşatmayacak başka yeni bir modem almaya karar verdim. bu doğrultuda da wifi ve internet bağlantısında bana hiçbir sorun çıkarmayacak bir modem önerisi konusunda öncelikle sizlere danışmaya karar verdim. aradığım modemin özelliklerinden de kısaca bahsetmek isterim. wifi ve internet bağlantısının sinyal gücü ve kalitesi iyi olan, arka odalardan bile çok iyi çeken, sürekli kopma sorunları yaşatmayacak, hem adsl hemde vdsl uyumlu, ayrıca bir de ip tv uyumlu olan iyi bir modem arıyorum. açıkçası bu konuda sizlerin yardım ve de önerilerini acilen bekliyorum. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. herkese sevgiler ve saygılar.

2. Varsayılan

Huawei modemlerine göz atabilirsiniz.

wifi ve kopma yaşanıyorsa bi adaptoru denemekte fayda var. mümkünse bi bilgisyarcıya modemi götürün.
    adaptoru 15 20 lira modemin yenisi 200 liraya bulunuyo bazen. boşa para harcamayın.

Benzer Başlıklar

1. Modem önerisi
    sdf191 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 18.07.2014, 20:54
  2. 3g modem önerisi
    ardaakgl tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 27.01.2014, 11:22
  3. Modem Önerisi
    clerk tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0