herkese selamlar malum bu salgın günlerinde hala uygulanan bu sokağa çıkma yasağı dolayısıyla playstation'ın kullanmaktan içinden gelen yüksek fan sesi ne dayanamayıp cihazı temizlerim düşüncesiyle cihazın içini açtım abi tabii herkes bildiği işi yapacak ben bankacı adamım benim ne işim olur elektronikle sökeceğiz derken cihazın fan kablosunun anakartın üzerinden kopardım ne yapacağım ne edeceğim mahallemizde bulunan birkaç tane bilgisayarcı görünen kasaba götürdüm kasaplarda biz bunu yapamayız dedi üstüne bir tanesi yaparız 600 lira para dedi dedim bunun fiyatı kaç para hocam ardından kutsal bilgi kaynağı mız Google’da ufacık bir araştırma yaptım birkaç tanesi anakart değişimi dedi fiyatlar bin liranın altında değil yice umutsuzluğa kapıldım falan derken bir taraftan da Hanım'ın dırdırı sen anlamadığın işten niye kuracağı alıyorsun derken bir tanesi 250 liraya hallederiz dedi tabii ben hala hocam değiştirmeden düzelmez Emin misiniz falan dedim sağ olsunlar çözdüler işimi yani anlayacağınız çok anlamadığınız işlere girmemekde fayda var galiba, teşekkürler, ixir PlayStation şikayetim yok memnuniyetim var yorumumum olumludur.