6 sonuçtan 1 - 6 arası sonuçlar

Varsayılan linux'ta uygulamalar...

herkese selam...
    arkadaslar linux isletim sistemli bir makinada 3d max,photoshop gibi uygulamalar calisiyormu?makinama linux kurmayi cok istiyorum ama bu tur uygulamalar ve is amacli yazismalarimdaki windows word ile yailmis belgeleri ne yapacagim??? etrafimizda bir dolu insan windows kullanirken ben bu windows tan tamamen kurtulup linux'a gecebilir miyim??*
    yazismalrim da ve 3d max ve photoshop gibi tasarim programlarini ne yapacagiz? lutfen acil yardim edin...

bence geçebilirsin ama öncesinde biraz deneyim edinmeni tavsiye ederim linuxta windows programlarını calıştıran bir program var onu bul ve başla bence. yalnız ben internet üzerinden java uygulaması çalıştıramadım... :P

selam bende yeni linux sistemine gectim gayet memnunum sana tam yardim edemeyecegim ama photoshop yerine gimp oldugunu biliyorum ama genede sitedeki diger usta linux kullanicilari sana daha ayrintili bilgi verir

Varsayılan tesekkurler ama....

arkadaslar tesekkur ederim ama, benim 3d max freehand ve photoshop gibi programlari muhakkak calistirmam lazim linux'da...bu tur uygulamalari linu'da calistirabiliyor muyuz?...lutfen bilgili birileri yardimci olsun...biktim ben bu microsoft tekelinden...

slm
    linux ortamında 3dmax photoshop ve freehandi malesef kullanamıyorsun. Photoshopun yerine gimp i kullana bilirsin. bir kaç 3d programı var ama onlar senin işini görürmü bilemem. Benden sana tavsiye eğer kurabiliyorsan hem linuxu hemde windowsu beraber kur. hem işlerin aksamaz hemde linuxu öğrenmeye başlarsın. Linuxlu güzel günlere

Varsayılan bugun yeni biseyler ogrendim

http://www.frankscorner.org/wine/

bugun yeni biseyler ogrendim.bari sizinle paylasiyim.photoshop ,flash,autocad gibi bazi uygulamalari nasil calistiracagimizi anlatan bir site..
    yukaridaki adrese bir gozatin...orada hangi uygulamalari calistirabilecegimizi ve nasil calistiracagimizi anlatiyor...

Benzer Başlıklar

1. Bazı uygulamalar çalışmıyor
    beyto_16 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 29.01.2007, 01:22
  2. Bedava Nokia Uygulamalar
    cemtcm tarafından Microsoft ve Nokia Telefonlar forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 25.01.2006, 02:21
  3. 16 bit uygulamalar
    fatcom99 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1