3 sonuçtan 1 - 3 arası sonuçlar
    Misafir

Varsayılan 3 CD Sürücüsü & optical mouse

Başlık biraz garip gelebilir biliyorum ama ayrı ayrı iki mesaj yazmak istemedim..Sorunum şu Pioneer 16x DVD'im ve LG 40x12x40 CD-RW'ım var şimdi bir de CD-ROM almak istiyorum ama bu durumda bunlardan birini harddiskle aynı IDE kablosuna takmak durumunda kalacağım..Harddisk veya CD sürücülerinden birinin performansının düşmesi söz konusumu ? ikinicisi ise A4 Tech'in wireless optical mouse'u yılbaşı hediyesi olarak geldi kablosuz mouse'ları pek sevmem ama kullanmak zorunda kaldım performans'da bir fark varmı bilen birisi var mı ? :?:

Varsayılan Cevabınız.

Şimdi Bilgisayarınızda Sadece Tek bir HDD niz varsa bu hiç bir performans düşümüne yol açmaz ama 2 HDD olsa idi Ya Cdromdan Yada DVD nizden vaz geçerdiniz.Zaten Bilgisayarı Şirketleride İDE kablolarini 4 tane yapmişlardir(Standart olarak) Bu yüzden bilgisayarınıza Cd-rom Cd-RW , DVD , ve HDD içindir. Yani Sizin İçin Hiçbir Sorununuz Yoq Ama Cd-RW yüksek performans almak isterseniz bilgisayarnızın Donanimi biraz iyi olmasi lazim bunun farkını anliycaksiniz.

Mause için fazla bir fark yoq ama alışkalıklardan biraz zor değişilir. Aralarinda tek bir fark var birinde kablo var diğerinde kablo yoq ama belli bir süreden sonra muse yawaşlar ve de çalışmaz bu da mause nizin pilinin bittiğine işarettir ((:

Başarilar.

Varsayılan GARİP??????

Cevab yazmaya üşendim çünkü yukardaki yazılar cevab zaten de

Hocam bilgisayar dünyası garip bi dünya ya?????????

Benzer Başlıklar

1. wireless optical mouse kullanımı?
    sarpbaba tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 21.11.2005, 03:05
  2. wireless optical desktop comfort 3.0 sürücüsü
    kucukkilic tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 19.12.2004, 01:37
  3. Microsoft wireless optical desktop mouse sorunu
    kucukkilic tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 7