Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
49 sonuçtan 11 - 20 arası sonuçlar

başka bir sorun olmadığına eminmisin yukarıda oldukça iyi açıklanmış eğer bunları yaptıysan.... ?
    search for : Ouz Khan® Script n Audios

Varsayılan ama

bide orjin bi xp prof bulsam diğerleri hata verio hep ya bilmem ne dosyası bulunamadı die orjin bi cd bulsam yapacam heralde

merhaba
    bahsettiğin hata kurulumda ki "hardware.inf" "driver.cab" "tahoma.ttf" v.b bir hata ise oem xp ve 2000 cdlerinin çoğunda var bunu microsofttan da doğurulattırdık yapman gereken şey usb portları veya plug n play omurgayı devre dışı bırakmak ( bios tan ) yada her ikisinide o zaman çözüm olabiliyor...
    bunun nedeni ise uyumsuz donanımmış öyle açıklıyorlar...
    search for : Ouz Khan® Script n Audios

4. Varsayılan

windows 2000 ve Xp için kurulum :

windows cd'sini takın .. daha sonra ayarlar sekmesinden program ekle/kaldıra gelin ordan windows bileşenlerini tıklayın .. windows bileşenlerinde internet information services seçeneğini seçin ve ileri deyin o bütün dosyaları otomatik olarak bilgisayarınıza yükleyecektir. herşey bittiğinde sürücünüzde inetpub adında dosya oluşacaktır...

5. Varsayılan Yani şimdi ben iki gündür bu kadar şey içinmi uğraştım:)

8O ya pardon ama o kadar asp sitesi var bir tanesinde böyle bişey bulamadım tam iki gündür yapmadığım şey kalmadı ama bunu denememiştim bilginin sağlığı açısından söylüyorum arkadaşlar
    yazan kişiye çok teşekkür ederim bu yazıyı iki günlük bir emek verdim ve dahada devam edicektim ben sorunu hallettim ve soruna dahada muvaffak olmanız açısından söylüyorum bence bunlarıda bilseniz iyi olur
    çünki çok araştırdım )

HATAYI YAZIYORUM SİZE
    Hata Tipi:
    Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers (0x80004005)
    [Microsoft][ODBC Microsoft Access Sürücüsü] İşlem, güncelleştirilebilir sorgu kullanmalıdır.
    /trason/Default.asp, line 31
    Tarayıcı Tipi:
    Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)
    Sayfa:
    GET /trason/Default.asp

line 31 de aynen şunlar yazıyor
    conn.execute("update items set hit = hit + 1 where item_id= " & item_id)
    yani sayfaya kaç kişinin girdiğini gösteren bir nevi counter bu komut

(scriptlerimde arttırma yada eksiltme yapmak için bir komut yazdığınız zaman bu hatayı veriyo)

tarayıcınızda böyle bir arıza varsa bunu yada hatayı gideremediyseniz
    <%komutunun altına
    on error resume next
    yazarak bu problemi aşabilirsiniz saygılarımla

İBRAHİM AKTAŞ

6. Varsayılan

Merhaba;

DB'de yazma izni olduğunu kontrol ediniz.

7. Varsayılan Windows XP Home Edition'da Asp Sayfaları Nasıl Çalışır

Windows XP Home Edition'u OEM CD'den bilgisayarıma kurdum. Daha sonra Explorerda "localhost" yazdım fakat sayfa açılmadı. Daha önce 98'de PWS kullanılıyordum ve bu 98 cd'sinde vardı. Bu cd'de asp çalıştırmam için gerekli "iis" yok.
    XP Home Edition'da Asp sayfalarını çalıştırmak için "internet information server" yükleyebiliyor muyuz? Mehmet Nuri Çetinkaya'nın bir kitabında Windows XP Home Edition üzerinde "iis" çalışmadığını söylüyor. Bazı internet sayfalarında Home Edition üzerinde "iis"in çalışacağını söylüyorlar ve açıklamalarını yapıyorlar.
    Home Edition üzerinde Asp sayfalarını çalıştırmak için hangi programı kullanmalıyım? Bu programı netten indirmek için tam adresini alabilir miyim? Home Edition üzerinde Asp sayfalarını çalıştırmak için bir program oluyor mu?
    Teşekkürler....

8. Varsayılan Merhaba

Windows XP Home Edition'a ISS kurmak için bir de Windows 2000 Advanced Server CD'sinin gerek oldugunu söylüyorsunuz.
    Bizim amacimiz elimizde bulunan Win XP Home Edition'a fazladan bir ücret ödemeden ISS kurmak. Eger baska bir CD almam gerekecekse bu Advanced Server CD'si olmaz, Win XP Pro olur ve bu kadar zahmete de katlanmayiz.
    Benim sorum, Windows 2000 Advanced Server CD'si olmadan, Windows XP Home Edition'a ISS kurulmasi mümkün olabilir mi? Yani Windows 2000 Server CD'sinin içinden birkaç dosya mi lazim ve bu dosyalar internette bulunabilir mi?
    Iyi çalismalar...

Benzer Başlıklar

1. Superonline trircd Kurulumu irc Serverinin Kurulumu
    unidet tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 20.08.2009, 22:22
  2. Photoshop için videolu ders anlatımı ders 1
    genc_mucit tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 07.01.2007, 22:02
  3. ders
    metin_4545 tarafından Yazılım forumunda