Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
34 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan Sorularınız

Sorduğunuz sorularla,problemlerle ilgili öncelikle forum içinde arama yapmanızı, eğerki sorunuzun cevabını bulamadıysanız yeni bir başlık açmanızı rica ediyoruz.Böylelikle aynı başlığı içeren, onlarca soruyla karşı karşıya kalmamış olacağız.Buda başlık kirliliğine ve aynı konuları tekrar tekrar açmaya bir engel teşkil etmiş olacak.

kolay gelsin.

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Eskişehir

selamlar...

bugman arkadaşımız gerçekten çok önemli ve sıcak bir konuya değinmiş..
    aynı ricada bende bulunuyorum..

yeni bir başlık açarak sorunlarının çözümünü bekleyen arkadaşlar aslında bugman'nın da dediği gibi forum da arama yöntemini kullansalar, çok daha hızlı çözüme ulaşabilecekler..

iyi çalışmalar.....................

gercekten guzel bir konu bu bende size birsey sorsam bu konuyla ilgili

mesela birisi format diye baslik atip konu aciyor sistem basliklari tarasa sonra bu baslik daha once acilmistir diye uyari verse belki bir azalma olur. (tabi ben hayal kuruyor da olabilirim )ozellikle format konusu sanirim 50 kere acilmistir artik ben kendi adima cevap yazmiyorum biktim artik.

birde format atmak gibi cok sorular sorulari bir yerde toplanip sitede bir yere bu basliklar konsa belki buda bir cozum olabilir. tum isletim sistemleri icin format atmak nasildir yada partition olayi bunun gibi cok sorulan sorular sabit dursa

ben aklima gelen fikirleri vermeye calsiyorum umarim rahatsiz etmiyorum

Kolay gelsin....
    4_FouR PoWeR_4

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Eskişehir

fourpower,aslında dediğin yöntem uygulansa daha iyi olabilir gibi geliyor bana da..(sistemin önceden açılan başlıkları taraması) ama bu hıza nasıl bir etki eder bilemem

forumda sık sorulan sorular için bir bölüm daha açılsa ve oraya sadece belli yetki ve sınırlar dahilinde yazılar aktarılsa bence hiç fena olmaz..

iyi çalışmalar....................

Yeni Başlık bağlantısına tıkladığımızda mesaj yazma kutuları geleceği yere "Açmayı düşündüğünüz başlığı forumlarda aradınız mı?" gibi bir sayfa çıkar ve arama motoru için kutular konur. Arama yapmış olanlar için ise bu sayfada "Evet! arama yaptım ama buladım" diye bir bağlantı olur ve ondan sonra mesaj yazma sayfasına geçilir.

Yani yeni başlık açmak isteyenler için araya ekstra bir sayfa konur. :wink:

Bence bu olmaz yani üyeler kabul etmez. Çünkü üyeler şu anda konunun altına mesaj formu istiyo biz ise daha da ek sayfalar koyuyoruz.

arkadaslar bu forumdaki tum yenilikleri maxcoder yapiyor dimi? peki ona bunlari kim iletiyor yani haberi varmi onun bu goruslerden eskiden katilirdi oda birseyler yazardi fakat uzun suredir hic sitede gormuyorum. isleri yogundur mutlaka fakat haberi oluyormu acaba
    4_FouR PoWeR_4

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Istanbul

MaXCoDeR bu sene öss ye hazırlanıyor o yüzden giremiyordur...

aslında ilk başta arama motorunu daha kapsamlı bi hale getirilmesi ve sayfanın en aşağısında görülebilir bir yere getirilmesi lazım...

Varsayılan AMA

bazen anahtar kelime yeteli olmuyor aradıgımız şey formunu 27. sayfasındaysa ne olcak

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •