Sayfa 1 / 2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan Açılan başlıklar

Soracağınız sorularla,sorunlarla ilgili başlık açarken hangi kategoriye uygun olduğunu seçip,dikkate alıp öyle başlık açalım. Gelişigüzel, ilgisiz forum başlıkları açmamaya gayret edelim.Böylelikle bizlerde sizlerin açtığı başlığı ilgili kategoriye taşımak için zaman kaybetmemiş oluruz,sizlere daha iyi hizmet vermiş yardımcı olmuş oluruz.Bizlere yardımcı olacağınızı umut ederim.

kolay gelsin.

Alıntı Orijinalini Gönderen: bugman
    Soracağınız sorularla,sorunlarla ilgili başlık açarken hangi kategoriye uygun olduğunu seçip,dikkate alıp öyle başlık açalım. Gelişigüzel, ilgisiz forum başlıkları açmamaya gayret edelim.Böylelikle bizlerde sizlerin açtığı başlığı ilgili kategoriye taşımak için zaman kaybetmemiş oluruz,sizlere daha iyi hizmet vermiş yardımcı olmuş oluruz.Bizlere yardımcı olacağınızı umut ederim.

kolay gelsin.
    evet yeni birçok üyemiz bu hatayı yapıyor ve hatta birden fazla konuyu farlı adlardada açan oluyor forum kuallarına dikkat etmeliyiz...

Ben bu olaya çok kızıyorum. Hele hele bu günlerde iyi hoş yeni bir süre üye olan vardı. Ama dikkat ettiniz mi bilmiyorum, yeni üyler buraya gelipte böyle yaptıklarında eski ve bol mesajlı (bize en gerekli üyeler) bu forumda fazla durmuyorlar ve ya bu forumun eski tadı kalmadı deyip gidiyorlar ya da bir daha bu foruma girmiyorlar. Bence bir bakımdan bu yeni üyelerin hepsi uyarılmalı....

birde ayni basliklar surekli aciliyor bu durum beni cok sıktı surekli format basligini gormekten gına geldi desem yeridir. bununla ilgili bir fikrim vardi ama artik onuda yazmaktan sıkıldım kimsenin umurunda degil nede olsa
    beni bu forumda sıkan sey iste bu kimse hicbirseyi tartismiyor sadece bu kotu bu yanlis diyor son gunlerde surekli bunlari yazmaktan sıkıldım artik format basligna cevap da vermiyorum. forum gittikce anlamini yitiriyor bu durumda

umarim bu konuşar tartisilip bir sonuca baglanir

herkese Kolay gelsin....
    4_FouR PoWeR_4

Şikayetlerinizde çok haklısınız fakat MaXCoDeR bizim de olduğumuz gibi, O'da her konuya yetişemiyor.Eminim konuları takip ediyordur ve elinden geleni yapmaya çalışıyordur.

kolay gelsin.

Valla bu işi "MaXCoDeR" elinden geldiğince yapıyor. Ama ben bütün bu sitenin işlerinin sadece ona yüklenmemesi kanaatindeyim... (Moderatörler hariç)

[url]http://www.pcnet.com.tr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=10904http://<br /> <br /> Kolay gelsin....k zor geldi :)
    4_FouR PoWeR_4

fourpower,

Vermek istediğin link tam görüntülenmemiş, galiba şu olacaktı :wink:

http://www.pcnet.com.tr/modules.php?...wtopic&t=10904

kolay gelsin.

Bugman benden erken davrandı fakat ben kendi mesajımı neden silemiyorum??? Fikri olan varmı??

Benzer Başlıklar

1. Anket İçerikli Başlıklar
    punker tarafından PCnet forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 26.02.2005, 01:15
  2. Forumlarda ki açılan gereksiz başlıklar
    tarafından PCnet forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 17.01.2005, 01:36
  3. gölgeleşen başlıklar
    elgordo tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 0