Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 - 15 arası sonuçlar

Alıntı Orijinalini Gönderen: bugman

Bizler moderatörleriz ve bizim de üstümüzde insanlar var (editörler gibi) Şikayetlerinizi onlara ö.m. ile atın ve bildirin.
    Bizler görevlerimizden gayet memnunuz ve hiç bir menfaat gözetmeden görevimizi yapıyoruz.Yukarıda da dediğim gibi her türlü şikayetinizi yöneticilere bildirin.Aç parantez, şunu da bilmenizi isterim hiç bir mod. istifayı basmaz,çünkü mod.lar öyle 2-3 mesaj ile istifa edecek karaktere sahip insanlar değildir.Ben kendimi nasıl biliyorsam,arkadaşlarımı,kardeşlerimi de öyle tanıdım ve öyle bilirim.Bir kez daha diyorum "her türlü şikayetlerinizi yöneticilere,editörlere bildiriniz" .

Kolay gelsin.

essoloube Misafir

Bilmem farkettiniz mi ama son zamanlarda yapılan her türlü düzenleme çalışmasına mutlaka muhalefet insanlar çıkıyor, bir tartışma ortamı haline geliyor forum. Bu forumun amacı insanların bilgisayar, internet ve diğer teknolojik konular hakkındaki düşüncülerini, bilgilerini ve sorunlarını paylaşmak ve sorunlarımıza cevap bulmaktır. Ama bu durum son bir kaç aydır tam tersine işliyor. Forum sohbet, muhalefet, tartışma alanı haline gelmeye başladı.
    Şu ana kadar forumdaki hiçbir tartışmaya katılmadım çünkü her kim bir mesaj atarsa atsın (ister moderatör, editör ya da normal bir kullanıcı) o konu daha da uzuyor. Sonuç olarak bu forumun ilk moderatörü olan bugman ve diğer moderatörler bizim MaXCoDeR'a yaptığımız talepler sonucu şu an bulundukları pozisyona getirildiler. Hepsi de görevinin gayet bilincinde olan insanlar ve amaçları da forum kurallarını uygulatmaya çalışmak. Bu yüzden de onlara köstek olmak yerine destek olmalıyız. Mavi kart uygulaması da zaten bunun için uygulamaya kondu. Sarı ve kırmızı kart uygulamaları da yine aynı sebepten, kurallara uymayanları cezalandırmak için kondu. Bundan sonra inşallah bir daha moderatörler hakkında böyle gereksiz mesajlar atılmaz, atacaksanız da fonemi'nin yukarıdaki yazısında belirtmiş olduğu gibi editörlere gerekli şikayetinizi yapın.

Alıntı Orijinalini Gönderen: mevlutozarslan
    Kısacası...

Buradan Moderatör arkadaşları istifaya davet ediyorum..!

Bu işi iyi yapamadıklarını yüzlerine gözlerine bulaştırdıklarını düşünüyorum. ( şiirlerinefendisi hariç..)

En önemlisi Adaletsizligin oldugunu ve çogu insanın magdur oldugunu düşünmekteyim..

Bilgilerinize..
    peki nickinin yanında sarı kart bulunmasaydı yine aynı şeyleri söylermiydin merak ediyorum burası siyaset meydanı tarzı bir yer değil bu forumun amacını essolube arkadaşım açıklamış istersen bir oku...

Aslında bu başlığı tartışma ortamı yarattığı için kilitlemem lazımdı fakat kullanıcıların da fikirlerini ve içlerini dökmek zorunda olduğunu hissettim.Ama genede açılan başlığa saygı duyuyorum ve güzel bir açıklama içeren bir başlık olduğunu belirtmek istiyorum.Bence bu başlığa gereksiz mesajlar yazıp başlığı kirletmeyelim,ne dersiniz :?:

Kolay gelsin.

Foneminin verdiği linklerin birinde bir yazı yazmıştım. Bunu aynen buraya yapıştırmak belki daha fazla sayıda sarı kart sahibine ulaşır, bu sayede olumlu bir katkıda bulunmuş olurum.

Pcnet'in bir forumunda bir arkadaş için bir yazı belirtmiştim, her ne kadar ağır bir laf olmasa da "pcnet forumu" na yakışmayacak diyelim, bir cümle sarfettim. Bunun üstüne bir sarı kart aldım (haklı olarak).. Kendimi tanıdığım için ikinci sarı kartı almayacağımı biliyordum. Dolayısıyla foruma komplekse girmeden devam ettim, "yok moderatör nasıl bana kart verirmiş, yok o kimmiş" şeklinde düşünmeden... Zaten belli bir süre sonra modlar iyi niyetimi görüp kartı sildiler.. Hala forumda sorunları paylaşıp çözümleri buluyorum ve elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum.

Dolayısıyla bu forumun belli kuralları var. Bu kurallar forumda yardımlaşmak için bulunan kullanıcıları koruyan, eşitliği sağlayan, karşılıklı saygıya hükmeden kurallardır. İsterseniz bir kez daha kuralları okuyun ve bunu görün. Bu kurallara uyun, zaten moderatörler belli bir süre sonra kartınızı silecektir... Hiç şüpheniz olmasın...

Benzer Başlıklar

1. forumdaki sudoku hakkında
    WRC tarafından PCnet forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 09.06.2006, 08:57
  2. Kartlar artık görünmeyecek
    MaXCoDeR tarafından Duyurular forumunda
    Yanıt: 15
    Son Mesaj: 04.07.2005, 14:00
  3. Sarı kartlar hakkında
    mortalwind tarafından PCnet forumunda
    Yanıt: 2