Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
55 sonuçtan 21 - 30 arası sonuçlar

Telefonda aradığınız özellikleri iyi bilmeniz lazım
    benim için bir telefonda yeterlilik;
    1-Menülerinin kolay erişiliyor olması
    2-Menülerinin hızlı geçiş yapıyor olması
    3-Alo dediğimde karşımdaki insana sesimi ulaştırıyor olması
    extra özelliklere sahip yüzlerce telefon var 4 seri Nokia kullandım ve hepsi birbirinden iyi şu an ise 6310i kullanıyorum bana göre mükemmel fakat bu iş
    para ve zevkin karışımı haline geldi.
    zevkine ve cüzdanına güvenen her türlü telefonu alabilir.Fakat markalaşmış firmaları göz önünde bulundurmakta fayda var diyorum.

Kolay Gelsin..

valla benim yazdigim s700 de herturlu ozellik var ben yillardir nokia kullanmama ragmen bu telefon ciktigi gun almaya karar verdim bir ozelligini soyliyeyim yeterli gelir galiba...

foto cekme 1.3milyon megapixel..... henuz buna yaklasan bir nokia masesef yok

bu arada 6600 alicaksan biraz daha bekle makyajlaniyor 6620 cikiyor fiyati dahada duser mutlaka. eger yeni birsey almak sitersen nokia bundan sonra hep kapakli model cikariyor aklinda bulunsun 4 yeni modelin 3u kapakli 1 tanesi 1mmp foto cekiyor fakat goruntu igrenc olmus bence....

kisacasi bence su ara tel almak icin kotu bir zaman tum markalar yaz dolayisiyle teknolojilerini yenilemek uzere bu telleri almasan bile eskiler kesinlikle ucuzlayacak bence eger bekleyebilirsen temmuz sonunu bekle

Kolay gelsin....

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Üsküdar

haa bir tavsiye daha, sakın nokia alma. sonra damdaki_kedi demişti dersin.
    ben katılmıyorum.aksine nokia al Samjam demişti dersin.
    nokıa al ama 6230 alma alıcaksan da ıkıncı el al sıdıden ıkıncı ele dustu pek kullanıslı degıl pek cok ozellık olmasına ragmen kullanımı kotu en basıtınden 6600 la bloothod alısverısı yapılamıyor..
    mp3 artısı var
    goruntu kalıtesı ve ergonomı ıyı ama ben 6600 kullanırken 6230 u bır hafta denedım arada ufak olmasının yanında bır artısını gormedım..
    guzel bır artı ama ne dıyım
    radyosu ve daha küçük,sirin olması derim.

karşılaştırma siteleri için denildiği gibi ana sayfalarına bak.google'da aratıp bulabilirsin.Örneğin : http://www.nokia.com.tr/idcompare.asp

damdaki_kedi demiş ki:
    haa bir tavsiye daha, sakın nokia alma. sonra damdaki_kedi demişti dersin.

Nokia.nın tüm modellerini kullanmış gibi konuşmuşsunuz.Bence yanlış bilgilendirme yapmayalım.Siz gene bir telefon nokia,motorola,siemens,ericsson v.b.önerisinde bulunun.

Kolay gelsin.
    nokia'nın tüm modellerini kullandığımı söyleyemem. ama kullandığım onlarca modelin hepsinin menülerinin AYNI olması, yazılımsal değişikliy olmaması, sağlamlıkta 0'ları oynaması, herkesin elinde bir örneğinin olması ve durmadan pişti olmaktan bu sonucu çıkardım. alacaksan sonyericsson, siemens, motorola veya LG alacaksın. haa, ben LG kullanıyorum, yazılımsal bazı eksiklikleri olabilir ama o polifonik kalitesi, o java desteği, 65000 renk ekran, class10 GPRS 320 milyonluk hiçbir telefonda yok. eğer 500 milyon verseydim 270 derece dönen ve muhteşem kaliteli fotoğraf çeken kameralı modelini de alabilirdim. ayrıca yedek batarya ve data kablosuyla geldi ve süper bir telefon. nokia kullanan, ve benden çok az önce telefon almış arkadaşlar keşke onu alsaydım diye saçını başını yoluyor. çok kaliteli telefon. isteyenler baksın http://www.netcell.com.tr , www.lge.com

benim telefonumun özellikleri(çok düşük model bir telefon ama)
    http://www.netcell.com.tr/Urunler/LG/lgg5300i.htm

6600 almanı tavsiye ederim arkadaslarda var cok memnunlar

6. Varsayılan

6230'dan uzak dur. Bende alacaktım. Almanya'dan kardeşime sipariş verdim. Şuan piyasada yok ve şimdiye kadar satılanları Nokia bayiler üzerinden geri çağrıyor. Donanımda bir hata var. Sorunun ingilizcesini burada okuyabilirsiniz: http://www.mobile-review.com/article...a6230-en.shtml
    Haftaya makaleyi türkçeye çevireceğim. Bende Sony Ericsson K700i sipariş verdim. Testlerde daha iyi çıktı ve fiyatıda aynı, her nekadar şuan spot piyasasında yüksek fiyattan satılmaya çalışılsada.

www.cepbul.com

Lütfen kullandığınız telefonlar hakkında yorum yapın.Öyle boşa sallayarak şu veya bu kötü demeyin,aç parantez ;
    Nokia'nın yeni çıkan 3 modeli dışında hepsini en az bir hafta kullandım. hepsi değil yani. haa birde 10 yıl önce çıkan telefonlarını kullanmamıştım. 5110-6600 arası arada birbirinin aynı olan telefonlar dışında(mesela 3310-3410) tüm ayrı özellik taşıyan ve farklı sınıflardaki telefonları kullandım.

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Üsküdar

Alıntı Orijinalini Gönderen: cepbul
    6230'dan uzak dur. Bende alacaktım. Almanya'dan kardeşime sipariş verdim. Şuan piyasada yok ve şimdiye kadar satılanları Nokia bayiler üzerinden geri çağrıyor. Donanımda bir hata var. Sorunun ingilizcesini burada okuyabilirsiniz: http://www.mobile-review.com/article...a6230-en.shtml
    Haftaya makaleyi türkçeye çevireceğim. Bende Sony Ericsson K700i sipariş verdim. Testlerde daha iyi çıktı ve fiyatıda aynı, her nekadar şuan spot piyasasında yüksek fiyattan satılmaya çalışılsada.

www.cepbul.com
    yav ben 6230 düşünüyordum ama harbiden bi sorunu varmış o sitede yazmışlar.

Varsayılan CEP TELEFONU

Selamlar, Saygılar....

Cep Telefonu kullanmıyorum sorun yaşamıyorum arkadaşlar. Forumda belki en az 10 model cep telefonu tavsiyesi yapıldı. Yok telefon yok şu telefon diye. Yani akıllı adamın bile kafası karıştı. Sizlerden de ricam yapıcı eleştirilerde bulunalım ki telefonu alacak adam da rahat ettsin bizlerde. Boşuna gereksiz gerilimler yaşamalım..

Kolay gelsin...

arkadaşlar bende bilgisayarcıyım ve ürünleri tanıyorum. Benim sizden istediğim konu saptırıldı biraz. Ben alacağım telefonun özelliklerini yani istedim modelin bana gerekli özelliğini yazdım. Ben kendi kullandığınız telefonların yada bildiğiniz işlemin dertayını tecrübelerinizi istedim. Çünkü bu konuda tecrübem yok

Benzer Başlıklar

1. Hangi cep telefonu?
    Tsubasa tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 16.11.2004, 17:53
  2. hangi cep telefonu
    yamtar tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 22
    Son Mesaj: 05.11.2004, 08:13
  3. Hangi telefonu alayim?
    spectr tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 10