Sayfa 5 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
60 sonuçtan 41 - 50 arası sonuçlar
  1. Varsayılan

lnb kaç kuruş bide internete bağlanmaadan nasıl dowload yapcam.onun ayrı bi programımı var yoksa sadece dowload linkini filan yazıp mı oluyo.bide bi uydu da izlediğimiz şifreli kanalları uydu kartındada izliyebiliyomuyuz.izliyosak şifreleri filan değişince ne yapıyok.(sizide meşgul ediyok kaç gündür kusura bakmayın :P

LNB'lerin fiyatları alacağını parçaya göre değişmektedir.5$'da LNB vardır 100$'da LNB vardır.İhtiyaclarınız doğrultusunda bir tane seçmeniz sizin yararınıza olacaktır.Skystar alacaksanız 120Cm'lik çanak tavsiyemdir.Şifreleri SS2 ile açabilirsiniz ancak nasıl yapılır,program ismi gibi sorularınıza forum kuralları gereği cevap alamayacaksınızdır.

Bi soru daha su an Piyasada SKYstar2 nin USB leri satışa sunulmuş bu USB kart diğerinin yaptıklarını yapıyormu bide USBde anakart ın yanması söz konusu değilmiş doğrumudur...
    Vede bununla internete bağlandığımızda sadece download yapabiliyoruz.
    Downloadı SKYstar2 ile yaparsak uploadı ADSL ile yapabilirmiyiz.

Arkadaşlar herkese selam,

SkyStar 2 kullanıyorum ve fakat kanallar ile ilgili sıkıntım var. TC1 'e uyduyu ayarladım ve kanalları izlemek istediğimde bana "cannot set tunerstatus (wrongsetting)" şeklinde hata veriyor. Ama bazı kanalları (cine5, kanal7, viva, gala) izliye biliyorum. Aynı olay FM yayınlarında da oluyor. Metro, viva, gala gibi yayın yapan radyoları dinlerken birçok radyoyu aynı hatadan dolayı dinliyemiyorum.

Bu konuda bilgi ve yardımlarınızı rica ederim.

Alıntı Orijinalini Gönderen: gkobar
    SkyStar 2 kullanıyorum ve fakat kanallar ile ilgili sıkıntım var. TC1 'e uyduyu ayarladım ve kanalları izlemek istediğimde bana "cannot set tunerstatus (wrongsetting)" şeklinde hata veriyor. Ama bazı kanalları (cine5, kanal7, viva, gala) izliye biliyorum. Aynı olay FM yayınlarında da oluyor. Metro, viva, gala gibi yayın yapan radyoları dinlerken birçok radyoyu aynı hatadan dolayı dinliyemiyorum.
    Türksat1C uydusunun sinyal seviyesi diğer uydulardan düşük olduğu için ve birde buna skystar eklenince T1C'de hatalar çıkmaktadır.Bunun için çanağınızı kontrol edin ve mümkün olduğunca net yakalama yapmaya çalışın.

Kanal tarama işlemi “channel search” ile yapılmalıdır, Türksat 1C uydusundaki sorundan dolayı SkyStar2 kartı sadece bu uyduya özel olmak üzere fazla kanal bulamayabilir, bu durumda yapılması gereken, “Scan transponder” bölümüne girilerek tek tek “frequency”den ayarlarda çok küçük oynamalar yapılarak tarama işlemi tekrarlanmalıdır.

bendeki değerler bu şekilde...

[img=http://img22.echo.cx/img22/4773/adsz2we.th.jpg]

Sinyal kaliteniz fazla düşük değil fakat size tavsiyem ProgDVB'yi kullamanızdan yana olacaktır.

bu ekranda görüntüsü olan program bi işe yaramıyor zati, sadece ayarları yaptığım program. Yayınları izlerken, daha doğrusu izlemeye çalışırken yukarıda bahsetmiş olduğum hata ile karşılaşıyorum.

ProgDVD'de ayarları yapıp arama yapmayı deneyin aynı sorunu skystar2'imi ilk aldığımda bende yaşamıştım.

Skystar2 hakkında detaylı bilgi için http://www.turkeyforum.com/satforum/...splay.php?f=61 adresine bakın.

benim kullandığım program ile bu farklıymış, ok çok teşekkür ederim... akşam deniyeceğim... bi sorun olursa sizinle paylaşırım...

Benzer Başlıklar

1. Windows Vista Aktivasyon Süresini 120 Gün yapabilirsiniz
    ArAnAnAdAm tarafından Windows İpuçları forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 11.05.2010, 20:44
  2. Bir SÖZCÜKLE Neler Yapabilirsiniz?
    musicturk tarafından Web İnceleme forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 10.08.2006, 00:24
  3. SKYSTAR2 digital kartı olan arkadaşlar
    eraypi tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 2