4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Varsayılan Symbian Anti Mosquitos uygulaması hatası

Merhaba arkadaşlar
    öncelikle bu başlığı Nokia 6600 3650 3660 ve siemens sx1 kullanıcıları dikkatle okusun
    öncelikle
    anti mosquitos uygulaması içinde trojan barındıran bir uygulamadır. bu trojan bilgisayarınıza birşey yapmıyor ancak telefonunuzdan etrafa mesaj atmaya çalışıyor. bu uygulamayı telefonunuzdan kaldırın. inanmayan arkadaş varsa norton yada kaspersky ile dosyayı scan yapabilir her ikiside trojanı tanıyor diğer antivirusler tanıyor mu bilmiyorum ama bu ikisi tanımıştır. en kısa zamanda bu uygulamayı telefonunuzdan silin sitesinde dağıtan arkadaşlarda bu linki kaldırsınlar
    anti mosquitos uygulaması telefonunuzdan sivrisinek öldürme uygulamasıydı bilen bilmeyen uyarsın

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Izmir

sağol ismail... çok sevdiğim , hep oynadığım bir uygulamadır.. sileyim madem...

kolay gelsin.

bende geçen bir forumda okudum inanamadım hemen bilgisayardaki uygulamayı kaspersky ile scan edince gördüm uygulamada trojan varmış ama pclere zarar vermiyor cep telefonu için yapılmış bir trojan amacı etrafa mesaj yollamakmış ne kadar mesaj yolladığı bilinmez ama yine de trojan bulması kullanmamam için yeterlidir

paylaştığın için sağol, ben de silerim artık...

Benzer Başlıklar

1. upload uygulaması
    AboNEXT tarafından ASP ve ASP.NET forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 01.05.2005, 12:06
  2. anket uygulaması
    alone_man19 tarafından ASP ve ASP.NET forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 04.04.2005, 13:17
  3. Kart uygulaması
    Spy_ tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 4