3 sonuçtan 1 - 3 arası sonuçlar

Varsayılan bir hayatta siz kurtarın

(serbest forum kapalı olduğundan yazdım)
    Zonguldak İli Merkez Karaelmas Mahallesinde yaşamakta olan küçük BETÜL eğer tedavi olamazsa belkide 3-4 ay sonra aramızda olmayacak, çünkü o büyük ihtimal losemi (kankanseri) olabilir 3,5 yaşında sapsarı altın gibi saçları yemyeşil gözleri var lütfen onu kurtaralım yardım edelim.Tahlilleri burada yapılamıyor.

Küçük Betül'ün annesi evhanımı babası lokantada bulaşıkçı gelirleri sadece 280 milyon lira çocuğun yapılan tahlillerinde losemi olma ihtimali var, bunun üzerine hiç sosyal güvencesi olmayan aileye 5 gün içinde yeşil kart almayı başardım küçük yavruyu hastaneye yattı, Zonguldak S.S.K Hastanesinde bir hafta yatırıldı ve tedavi edilemedi bunun üzerine hastalığa tehşis konulamadığı gerekçesiyle küçük yavrunun acele büyük şehire Ankara yada İstanbula gitmesi gerektiğini belirtildi ve hasta Ankaraya sevk edildi, küçük Betül şuan hastanede tedavi altında olması gerekirken evde yatıyor çünkü para yok, dün akşam kendisini ziyaret ettim etmez olaydım ateşi 38 rengi bembeyaz hep karnı ağrıyor, yemyeşil gözleri kan çanağı olmuş, ayakta duramıyor olduğu yere çömeliyor,hiç uykusu yok anne perişan baba perişan elde yok avuçta yok, bırakın tedavi masrafını Ankara gidecek yol paraları yok, babasının hasteneye yakın bir yerde kalacak otel parası yok hepsi bi kenara yemek yiyecek paraları yok. Ayakkabıya ihtiyacı var.

Küçük Betül acil ameliyata alınacağından çok acele AB Rh + kana ihtiyaç vardır.Kan vermek isteyenlerin Ankara Dr.Sami Ulus Hastanesine müracatları gerekiyor.

BETÜL ÖLMESİN Lütfen Yardım Edin !!! Yardım İçin Valilik tarafından Vakıflar Bankası Zonguldak Şb.'inde Banka Kodu: 15 Şube Kodu: 36 Hesap No: 2043193 ile hesap açılmıştır.
    BETÜL TUĞCE AYAN

ANKARA DR.SAMİ ULUS HASTANESİ

YETKİLİ ÜMİT BEY : 0 533 419 41 08 Hem hastane ham de Ümit bey'e ulaşıp olayı araştırabilirsiniz.

Dr. Sami Ulus hastanesinin adres ve telefon numarası;

Ornek Mahallesi, Babur Caddesi, Telsizler

Tel: 317.07.07

Vakıflar Bankası Zonguldak Şb.'inde Banka Kodu: 15 Şube Kodu: 36 Hesap No:
    2043193
    Hesap sahibi kısmına Zonguldak valiliği veya Betul TUGÇE AYAN .

Betül Tuğçe Ayan
    Baba Adı: Hakan AYAN
    Adres : Karaelmas Mah.Birlik Cad.Badem Sk.No:33 67020 Merkez ZONGULDAK
    AB Rh + KAN
    3 YAŞINDA VE 12 KİLO

Ona yapabileceğiniz sadece kan bağışı değil. Biraz para veya oyuncak çocuk için bir yaşam umudu olacaktır

Kızımız şimdilik iyi. Bir ihtiyaç olduğunda haberdar edileceksiniz.

Benzer Başlıklar

1. Formattan Kurtarın beni..
    esatgulpinar tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 08.02.2007, 17:29
  2. yapışkan siteden kurtarın beniii...
    cherrycherry tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 04.09.2006, 17:40
  3. Kurtarın beni şu Paparazzi'den.
    KaDigitaL tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 22
    Son Mesaj: 26.08.2006, 14:32
  4. Bilgisayarınızı bedava virüslerden kurtarın...
    Spy_ tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 16.04.2004, 19:40

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •