Sayfa 3 / 14 İlkİlk 123456713 ... SonSon
139 sonuçtan 21 - 30 arası sonuçlar
  1. Varsayılan

yazın imire turistlerde gelkir 2005 de universiade var ben obnları kaçırıp gelirim...

bende izmirde olursa gelirim..

Ya Adanada oturanlar ne yapacak? Keşke burada da olsa....

komik...

adanada olsa daha ne
    ama en uygunu ist gene

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İzmir

komik...
    komik olan nedir_?herkesin imkanları ve durumları müsait olmayabilir...ben izmirde öğreniciyim ve izmir dışında bi yere gelmem imkansız gibi bişi...

2. okur buluşmasının gelecek yıl yaz döneminde gerçekleşmesi planlanıyor, ancak İstanbul dışında bir ilde bizim katılacağımız bir buluşma düzenleyebileceğimizi sanmıyorum.

İzmirde olursa çok iyi olur walla..

7. Varsayılan

maxcoder geçen sene istanbulda oldu bir çoğumuz gidemedik iznir gibi tarihi ve ulaşımı kolay bir yerde olsa daha güzel olmazmydı

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Izmir

bi yavaş be arkadaşlar

daha boğazda yediğim cipslerin tadı damağımda ...

philips anahtarını da unutmuş değilim

geliriz ... tabi geliriz ama , editörler , yazarlar bakımından bu kolay olmayacaktır , tek buluşma yerimiz istanbul

ama bende elessar gibi , erken olduğunu düşünüyorum ... ama onun da dedii gibi , haydin toplanıyoz deseniz, gelirim

bu arada, adanadakilerin de gelmesi kolay .. otobüsler var akşam da geri dönmek için otobüsler var

kolay gelsin.

Alıntı Orijinalini Gönderen: DaTaFoRCeR
    maxcoder geçen sene istanbulda oldu bir çoğumuz gidemedik iznir gibi tarihi ve ulaşımı kolay bir yerde olsa daha güzel olmazmydı
    Ankara ve İstanbul ulaşımı zor şehirler mi? Burada amaç toplanmak ise: belirlenen yere gelir keyifli bir gün geçirir, editörlerle sohbet edersiniz. Ben Ankaradan İstanbula giderken hiç şikayet etmedim şahsen. Maddi durumu anlarım ama İzmirde yapmak maddi açıdan sıkıntıları olanların gelebilmesini sağlayacak bişey değil.

Zaten tahmin ettiğim üzere yaz aylarında yapılacakmış, şimdiden fanatiklik yapmayalım...

[/quote]
    ben izmirde öğreniciyim ve izmir dışında bi yere gelmem imkansız gibi bişi...[/quote]

işte herkes kendine göre düşündüğü için herkes kendi şehrinde olmasını istiyor..tabi bu da acayip bir durum ortaya çıkarıyor..merkezi istanbulda olan bir derginin tanışma gününün normal şartlarda istanbulda yapılması uygundur...Bu da şahsi görüşümdür...

Benzer Başlıklar

1. dvd dual okur mu?
    trityum tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 05.12.2006, 23:26
  2. +Pcnet ?
    Akinakgul tarafından PCnet forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 11.07.2006, 12:34
  3. Floppy disketi nasil okur
    Etakdir tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 10