Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 21 - 30 arası sonuçlar

Alıntı Orijinalini Gönderen: xajan
    Prorat da iki türlü server var
    1) Direk karşıdakinin bilg. atıyorsun
    2) Downland serverini dosyalara ekliyerek atıyorsun (Şüphe çekmemek için ) Server karşı tarafa dosyayı int. indiriyor
    Ayarlar bölümüne girip mail adresini yazarsan karşıdakinin sana IP numarası gelir
    IP numarasını yazarak bağlanırsan karşıdakinin PC sini kontrol altına alabilirsin
    Kendi bilg. deneme yapmak istiyorsan oluşturduğun trojanı aç ama daha sonra silmeyi unutma sıkıcı hatalar veriyor.. :twisted:
    server tektir bikere.. sen onu başka dosyalarla bileştirirsin..bunuda clientle yapıyorsun..! yaa bunları biliyorum ben..! benim öğrenmek istediğim bahsettiğimiz paketten çıkan prorat serverı mı yoksa clienti mi? bende çalışmadı o yüzden anlayamadımaslında boyutu büyük olduğu için sanırım client ama hangi OS larda çalışıyor..! sp filan srun çıkarıyormu neden benim pc de çalışmadığını merak ettim anlıcan..!

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İzmir

clienttir...server daha sonra oluşturuluyor...Client sayesinde server varsa bilgisayarından kaldırabilirsin..
    Bende xp var ve çalışıyor...Zip li dosyayı bi klosöre çıkart..(şifre=pro >>zaten readme de yazıyor)..sonra çalıştır..
    kötü çocuk olmayın he...sadece server kaldırmak için kullanın...

Kolay Gelsin..

Alıntı Orijinalini Gönderen: aYYaS
    Zip li dosyayı bi klosöre çıkart..(şifre=pro >>zaten readme de yazıyor)..sonra çalıştır..

zipi açtım çıkardım ama çalışmadı işte..hata variyo sonra şüpelendim locallport taraması yaptım 2 tane port açılmış biri facelink için diğeride server client arasındaki networkü oluşturmak gerekli plug-ın filan yüklemek için driveappserver die..clientle birleştirilmiş server mı bu dosyanın içindeki yoksa yaa..! bide sen çalıştırırken sistemde antivirus filan çalışmıyormuydu..?

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İzmir

çalışıyodu...eğer serverın sana bulaştığını düşünüyosan regleri,dosyaları bi(ilk mesajımdaki,eğer winkey.dll gibi dosyalar varsa bulaşmıştır) kontrol et..Ben bilgisayarı restart ettiğim zaman bida nete girememiştim haberin olsun...

ben zipi ilk açtığımda çıkan 6 parçada uygulama olanını yakaladı backdoor die..! alnladım ki server..! cliemt olsa hacktool derdi çünkü.. (: sonra norton auto protect kapatıp çalıştırdım yine çalışmadı pc dondu..görev yöneticisindende sonlanmadı..! resetledim.. sonrada temizledim..! sizin bilerek isteyerek kasıtlı olarak bu serveri yaymaya çalıştığınızı düşmüştüm ama öyle olmadığına kanaat getirdim..! neyse sadece bunu öğrenmeye çalışıyordum..

kolay gelsin..!

6. Varsayılan

ya şimdi bu ne client mi servver mi?Trojan yok edelim derken daha fazla trojan bulaştırmayalım bilg.'e..

Alıntı Orijinalini Gönderen: xajan
    Prorat da iki türlü server var
    1) Direk karşıdakinin bilg. atıyorsun
    2) Downland serverini dosyalara ekliyerek atıyorsun (Şüphe çekmemek için ) Server karşı tarafa dosyayı int. indiriyor
    Ayarlar bölümüne girip mail adresini yazarsan karşıdakinin sana IP numarası gelir
    IP numarasını yazarak bağlanırsan karşıdakinin PC sini kontrol altına alabilirsin
    Kendi bilg. deneme yapmak istiyorsan oluşturduğun trojanı aç ama daha sonra silmeyi unutma sıkıcı hatalar veriyor.. :twisted:
    Bu iş tek ip adresinyle olmuyor ayrıca trojen port da açmaktadır sanırım 21 nolu portu kullanıyo

Olayın aslı şöyle bu serverı bir dosya ile birleştiriyorsun (Serverı Prorat.exe den oluşturyorsun Prorat exe aynı zamanda başka bilgisayara bağlandığında yönetim panelinide barındırıyor.Oradan Prorat serverı oluştur diyorsun.Simge falan seçiyorsun işte..Karşı bilgisayar dosyayı açtığında her internete bağlandığında senin mailine IP ve PORT numaralarını veriyor Numarayı yazıp bağlan diyorsun bu kadar.BVen bir kere denemiştim çok eğlenceli...Neyse Bunu www.bitdefender.com daki bitdefender free edition buluyor güncellemeler 2 MB.Programın kendisi 8 MB.)Ayrıca bu program winlogon.exe diye bir şey oluşturmuyor o zaten bir sistem görevidir..

Ben sadece kısaca izah etmeye çalıştım :roll:

10. Varsayılan

fservice dosyasini windowsun cdsinden TOOLS bölümünden Winmap yükledim daha sonra PC'yi kapattim açtim ve fservice bulunamiyor diye hata veriyor.
    sfs/scannow gibi komutlari denedim sorun çözülmedi.
    ''Bu kadar uğraşmak istemeyenler için
    (Prorat.net) den prog kendisini indirip PC nizi temizleyebilirsinizBu kadar uğraşmak istemeyenler için
    (Prorat.net) den prog kendisini indirip PC nizi temizleyebilirsiniz''

Buunu nasil yapacağız?

Ben Seni Bugünde Düşündüm..!

Tıkla-Para Kazan

Benzer Başlıklar

1. d:\System Volume Information nedir_?
    yakupakgul tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 04.06.2008, 12:40
  2. risk cisk epik mimarisi nedir_?
    trcemmiko tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 2