Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
54 sonuçtan 11 - 20 arası sonuçlar

bide bu sabtlense moderatörler tarafindan

Alıntı Orijinalini Gönderen: dukenukem
    uzun iş bu kısa olanı yok mu?
    Bir kaç kere yaptıktan sonra en fazla 30 sn'nizi alacaktır.Resimler yazıyı uzun gösteriyor.

Kolay gelsin..

Varsayılan soru

ya peki benim bilgisayarda www.imageshack.us a girince color code soruyor ne yazacagız oraya?

Varsayılan Re: soru

Alıntı Orijinalini Gönderen: emraydn12
    ya peki benim bilgisayarda www.imageshack.us a girince color code soruyor ne yazacagız oraya?
    Orya bir şey yazmanıza gerek yok o özellik siteye yeni eklendi bir şey yazmadan direk "host it" diyeceksiniz.

bildiğimiz e-maillerde dosya eklemek gibi daha kısa bir yöntem yokmu
    maili yazarken aynı zamanda resimi de eklesek bu şekilde daha iyi olurdu

Alıntı Orijinalini Gönderen: krizalid
    bildiğimiz e-maillerde dosya eklemek gibi daha kısa bir yöntem yokmu
    maili yazarken aynı zamanda resimi de eklesek bu şekilde daha iyi olurdu

Bunu yapabilmen için ( Mail üzerine resmi yapıştırmak için yani ) Outlook benzeri bir posta editörüne ihtiyacın var.Outlook yeni e-mail yazmak için boş bir pencere açman sonrası HTML kodlarını ve resimleri posta metini altına gömebiliyor.Bunun için temi e-posta açıkken Ekle dizininden resim veya duvar kagıdını işaretlemeli ve açılan diyalog kutusundan ilgili datanın bulunduğu sürücü adresini göstermelisin.Bu yöntemle e-kart formatlarınada müzikli e-mailler yollayabilirsin

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Istanbul

son zamanlarda bu resimli anlatım olayıyla çok fazla karşılaşmaya başladım, şahsen ben bu olaya karşıyım, resimler sayfanın boyutunu oldukça arttırıyor dolayısıyla sayfanın açılma süreside artıyor. ADSL kullanıcıları için bu bir sorun olmayabilir ama dial-up bağlantılar için gerçek bir sorun. herkes te adsl var yada herkes adsl almak zorunda diye birşey yok... dolayısıyla biz Pcnet kullanıcılarına düşen görev dial-up tan bağlanan kullanıcıları düşünerek buna göre mesaj yazmak/ konu açmak...

8. Varsayılan resim

Alıntı Orijinalini Gönderen: SurFeR
    son zamanlarda bu resimli anlatım olayıyla çok fazla karşılaşmaya başladım, şahsen ben bu olaya karşıyım, resimler sayfanın boyutunu oldukça arttırıyor dolayısıyla sayfanın açılma süreside artıyor. ADSL kullanıcıları için bu bir sorun olmayabilir ama dial-up bağlantılar için gerçek bir sorun. herkes te adsl var yada herkes adsl almak zorunda diye birşey yok... dolayısıyla biz Pcnet kullanıcılarına düşen görev dial-up tan bağlanan kullanıcıları düşünerek buna göre mesaj yazmak/ konu açmak...
    sana katılıyorum arabanın resmini çekip koyma olayları da arttı

Arabanın resmini çekip koymaya birşey diyemem ama anlatımın resimlisine karşı gelinmez. Eğer yararlanmıyacaksan bakmazsın, sayfa boyutu da seni bağlamaz. Yararlanacaksan da bunu göze alırsın...

tamamen dogru bir konuya elattiniz tum programlarin resimli anlatimini yani nerden nasil indirilir nasil kurulur gerekli ayarlari nedir nasil kullanilir vb... gibi anlatilirsa (ornek olarak winamp system mechanic winzip ) gibi programlarin kurulumu ve anlatimi veya bildiginiz programlari anlatan web adresi varsa burda bildirin tabiiki turkce anlatimdan bahsediyorum

Benzer Başlıklar

1. Adım Adım Bios ayarları nedir ? Ne işe yararlar ?
    BoSS tarafından Windows İpuçları forumunda
    Yanıt: 14
    Son Mesaj: 07.06.2011, 11:20
  2. Yanıt: 62
    Son Mesaj: 08.08.2008, 15:06
  3. CuteFtp ile Upload (Adım Adım Resimli Anlatım)
    aYYaS tarafından Windows İpuçları forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 09.12.2005, 23:46
  4. Adım Adım Linux Kurulumu, Ayarları ve Kullanımı
    MaGNeS tarafından Linux forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 14.01.2005, 18:46
  5. adım adım internette forum açmak / resimli anlatım
    BwT tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 06.12.2004, 22:25

Gönderim İzinleri