Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
54 sonuçtan 21 - 30 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Istanbul

Alıntı Orijinalini Gönderen: aliriza_07
    Arabanın resmini çekip koymaya birşey diyemem ama anlatımın resimlisine karşı gelinmez. Eğer yararlanmıyacaksan bakmazsın, sayfa boyutu da seni bağlamaz. Yararlanacaksan da bunu göze alırsın...
    peki ben bi konunun resim içerip içermediğini nasıl anlıycam?
    daha önce resimli anlatım diye birşey yoktu ozaman ki soruların hiç biri cevaplandırılmıyormuydu?
    önemli olan sorunu çözmek, insanlara yardımcı olmak, elindeki bilgiyi paylaşmak. bunu nasıl veya hangi yollardan yaptığının önemi varmı?

ayrıca bende bir ADSL kullanıcısıyım, sayfanın resim içerip içermemesi yada boyutunun büyük olup olmamasınin bana dejavantajı yok! ama göz ardı edilmemesi gereken bir olay bunun birilerine bir şekilde dolaylı yada direk olarak zararı dokunabilr. bunlar göz ardı edilemez,

kullanıcılar arasında adsl li yada dial-up lı diye bir ayrım yapılmamalı herkesin en az zarar göreceği yol seçilmeli.
    Herkesin o mesajdaki / cevaptaki bilgiyi edinmeye hakkı var. bizim yapmamız gerken ise en kolay şekilde bilgiyi edinmesini sağlamak...

...diye düşünüyorum ben katılırsınız yada katılmazsınız.

forma koyacagımız resmın buyuk olmaması ıcın ne yapmalıyız.ben gonderdım 1 tane cok buyuktu.nasıl kucultucez.

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    KADER UTANSIN

bende microsoft office picture manager var hem küçültüyorum hem sıkıştırıyorum ama resim programların çoğunda küçültme büyültme var galiba acd - irfan view - gibi ama hiç birisi microsoft office picture gibi pratik değil

Makaleyi yazarken bir kaç eksik ile yazmışım bu yüzden resim küçültmede anlatıma eklenmiştir.

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Eskişehir

Peki forumlara dosya nasıl upload edeceğiz?? Bunun içinde diğeri gibi kolay olan bir HOST var mı?

Bunun için en kolay yöntem bir tane ftp desteği olan freehost almak ve dosyalarınızı buraya uplaod etmeniz olacaktır.
    Bunun için tavsiyem:
    http://www.tripod.lycos.co.uk/ (50MB alan vermektedir) veya http://www.100webspace.com/signup.html (100MB alan vermektedir) olacaktır.100webspace'in mysql hatası bol olduğu için nuke veya sql gerektiren işlerinizi yapmanızı tavsiye etmem.
    Örnek:members.lycos.co.uk/nsercan

7. Varsayılan

sitede foruma rastlayamadım. ama sıkça sorulan genel sorulara yer vermişler

sitede ' Common Questions ' linkine tıklayarak ulaşabilirsin

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İzmir

Resmi host ettiğiniz zaman karşınıza linkler sıralanır..İlk 2 link'in yanındada Hotlink for Forums yazar..Siz [ İMG] ile başlayan ve [/IMG] biten yeri kopyalıyıp yapıştırın..

imageshack.us sitesinde değişiklik yaptığından dolayı artık imaj linkini vermemektedir bu nedenle,resiminizi upload ettiğinizde karşınıza çıkan adreslerden direct link to image yazan yerdeki adresi kopyalayın ve başına gerekli parametreleri ekleyin.Örneğin: [img] imageshack'in verdiği adres
    [/img]

Upload ettiğiniz sitenin tam adresini [img]upload sitesi[/img] olarak yazmanız yeterli.

Benzer Başlıklar

1. Adım Adım Bios ayarları nedir ? Ne işe yararlar ?
    BoSS tarafından Windows İpuçları forumunda
    Yanıt: 14
    Son Mesaj: 07.06.2011, 11:20
  2. Yanıt: 62
    Son Mesaj: 08.08.2008, 15:06
  3. CuteFtp ile Upload (Adım Adım Resimli Anlatım)
    aYYaS tarafından Windows İpuçları forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 09.12.2005, 23:46
  4. Adım Adım Linux Kurulumu, Ayarları ve Kullanımı
    MaGNeS tarafından Linux forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 14.01.2005, 18:46
  5. adım adım internette forum açmak / resimli anlatım
    BwT tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 06.12.2004, 22:25

Gönderim İzinleri