9 sonuçtan 1 - 9 arası sonuçlar

Varsayılan sync. out of range

Windows logo'su çıkıyor mavi şerit ilerliyor ve tam windows başlayacak sync. out of range diye bir hata ekranda dolaşıyor. Ne yapabilirim???

Yokmu daha önce başına gelen? Ekran ayarlarıyla ilgili bir şey değil çünkü bilgisayar GÜvenli Kip vs.. hiç bir şekilde açılmıyor ve format atmaya çalıştığımda Hard Disk Bulunamadı diye bir hata veriyor

xp cd .si ile boot ettiğinizde ve kurulum yapmaya çalıştığınızda da böyle bir hata veriyor mu?

Alıntı Orijinalini Gönderen: cyberjack
    xp cd .si ile boot ettiğinizde ve kurulum yapmaya çalıştığınızda da böyle bir hata veriyor mu?
    Zaten orada o hatayı veriyor!!!!

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    İstanbul

o_cilek sanırım samsung monitör kullanıyorsunuz. Brobleminiz çok basit. Ancak eğer düzeltemediyseniz yardımcı olabilirim. Sorun ekran kartından gelen sinyal taramaların monitörle bağdaşmaması.

out og range asus yazıyoo benide kurtar beni bu dertten walla benikide arkadasınkı gibi oluyooo walla birde benimkı ingilizce menusu msnem sensizim_ben_54@hotmail.com buraya mesajtasa atabılırsın kutar benı bu dertten walla

abi bana yardım edin ya out of range yazıyoo asus tam windows başlarken ne yapabilrim yardım edin

8. Varsayılan ekran yenileme sıklığı

Evet bu olay bugün benim arkadaşımın başına geldi. Nedeni bana göre windosta ekran ayarlarında monitörün destekleyebileceğinden daha yüksek bir yenileme sıklığının verilmesinden kaynaklanıyor. O an herşey normal gibi gözükürken makineyi kapatım açtığımızda bu mesaj geliyo out of range bakalım bir çözüm bulabilecekmiyiz.

Arkadaşlar Merhaba. Bu sorunun çözümü gayet basit. Size tavsiyem Eğer ekranla ilgili bir sorun yaşıyorsanız ya Ekran kartına bakın ya da RAM'a. Sorunun kaynağı bilgisayara yeni takılan bir RAM'in uyumsuzluğu olabilir. İki Adet farklı RAM'in yan yana takılması da olabilir. RAM bozulmuş olabilir. Ekran Kartından da herhangi bir sorun olabilir. Ama denemekte fayda RAM'a mutlaka bakmalısınız. Monitörle alakalı bir durum değil...

Benzer Başlıklar

1. FREQ:OUT OF THE RANGE
    eesmed tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 03.05.2008, 09:35
  2. Oyuna girdiğimde Out of Range Yazısı Çıkıyor
    ozkans892 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 23.09.2006, 10:26

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız