Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
32 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan programcı olmak için

En iyi ve en kullanışlı programlama dili hangisidir öğrenmek istiyorum?

Ben Visual Basic programını oneririm.

en iyisini istiyorsan c++ öğreneceksin
    kolay olsun diyorsan visual basic

bende san delphi derim cunku herseyi delphide yapabilirsin c++ yaptıklarında yapabilirsin c++ daha profesyoneller icindir delphii 8O

delphi kolay ve çok güçlü bir dil tavsiye ederim

Varsayılan aha cevap

kardesh ben sahsi fikrimi sölemek istiyorum bende ilk baslarda karasızdım pascal , fortran , c , c++ gibi dilleri gösden gecirdim hatta okuduğum bir kitapta galiba c ile programlama adlı bir kitaptı yazarın söylediği sözler gercektende cok acıktı matematiksel fonksiyonlar ele alındığında c , pascal ve fortran gibi diller öne cıkmaktadır gelgelelim cevaba sahsi fikrim c neden s pardon c neden cünkü tasınabilir cunku gunluk konusma dili ile (ing.) bu arada yabancı dil şart eğitim şart ! neyse yani istenildiğinde bir c kaynak kodu diğer sistemlere tasınabilir örnek linux üniks windowz vb. c öğren zor olacak ama başarabilirsin sana inanıyorum bak bunu sölemeyi unuttum c düşük seviyeli bir programlama dili oldugu için yapılabileceklerin haddi hesabı yoktur....

ya abi biraz sacma olacak ama ben bu delphi ve visual mantığını bi türlü kavrayamadım(gerci çok az inceleme fırsatım oldu ya)c de hersey mantıklı

Arkadaşlar temeli olayan bir inşaatın üzerine programcılık yapılmaz
    her programın bir temele dayanması gerekir bunu bilmemiz lazım diye düşünüyorm Delphiye bakmakla Delphi öğrenilmez yada Visual basic'e bakmakla Visual basic öğrenilmez Delphi için İyi derecede Pascal Visual Basic içinde Qbasic bilmek gerkir C++ içinde Cok iyi dercede C bilmek gerekir... yeni başlaycaklar için öncelikle temelden başlanılmalıdır...
    Kolay Gelsin...

haklısın ben ilk orta 2 de qbasic öğrendim onun üstüne visual basic çok iyi oldu...

10. Varsayılan

pascalı öğrendikten sonra delphi mükemmel bir sos olur senin için

Benzer Başlıklar

1. Bannerli olmak yada bannersiz olmak işte bütün mesele bu...
    yalniz_efe tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 28.08.2007, 20:27
  2. PCnet forumda mod olmak için ne yapmalıyız
    mcsah tarafından PCnet forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 17.09.2006, 22:33
  3. Moderator Olmak için
    perfect_mert tarafından PCnet forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 22.03.2006, 18:23
  4. Programcı Olmak İstiyorumm