9 sonuçtan 1 - 9 arası sonuçlar

Varsayılan Yazıcı & Muhasebe Programı

Arkadaşlar iş yerimde yeni yıldan itibaren artık bir muhasebe sistemi oturtmak istiyorum muhasebe programı olarak bana önerebileceğiniz yazılım + bana ikidebir kartuş derdi çıkarmayacak bir kaliteli yazıcı dersem hangi markaları & yazılımları önerirsiniz...

bunun yanında merak ettiğim bir husus var benim faturamı ben matbaada bastırıyorum fatura kağıdımı eeee bunu yazıcıya takınca ne gibi ayarlar yapmam gerekirki bütün satırlar yerli yerinde ve düzgün çıksın ???

yada bu işler konusunda destek veren firmalar hangileri... ?
    yılbaşından sonra başlıcam anca vakit ayırabildim

yardımlarınızı bekliyorum
    Teşekkür Ederim

Her hangi bir muhasebe yazılımı yazan firmaya giderek kendinize muhasebe programı yazdırmanız gerekli nedeni ise sizin faturanıza göre programın ayarlanması gerekli.Bunun için yazıcı olarakta nokta vuruşlu yazıcı secicek gibi gözüküyorsunuz.(Bence)

Kolay gelsin...

logo yazılım firması ile irtibata geçebilirsin akınsoftu tavsiye etmem ne kadar kişiye sorduysam hepsi beğenmediğini söyledi yani bayağı bir şikayet duydum en genel muhasebe programı eta onunda bir araştırmasını yapabilirsin
    yazıcı konusunda xerox yada hp al model öneremiyorum çünkü çok fazla modeli var ona da senin bütçen karar verebilir

logo gold ytl uyumlu program al.
    %30 indirim vardı ama sona erdi mi bilmem.
    beyanname turu belgelerden bahsedıyorsun sanırım yazıcı ıcın.nokta vuruslu yazıcı onlara iyi cozum.

Öncelikle muhasebe programı diye genel bir terim kullanmışsın fakat bu programlar öyle tahmin ettinmi veya araştırma yaptınmı bilmiyorum ama iyi bir bütçe istiyor.Yukarıda arkadaşlar logo/gold/lks önermişler.Ben kendi açımdan logo kullanıyorum ve her şeye sahip bir program.Maliyeti ise milyarları aşmakta.Ama yok sadece cari hesap,küçük işletme için kullanacam diyorsan akınsoft araçlar diye küçük bir program var onu kullanabilirsin.Keni kendine otomatik backup(yedekleme) seçeneği var,veri kaybı olmuyor.

Eta.ya gelince logo.ya göre biraz karmaşık bir program fakat şunu da söylemek isterim hangi program ile başlarsan o program sana kolay gelir.

Yazıcı konusu ise sadece muhasebe,sürekli form kullanımı içi arıyorsan panasonic tavsiye ederim.

Kolay gelsin.

6. Varsayılan

program olarak ORKA yı öneririm.Babam serberst muhasebeci ve yıllardır bu programı kullanıyor.Çok memnun.logo yu felan da kullanmışlığı var ama orkaya geçtikten sonra bir daha bırakmadı.

yazıcı için bütçen müsaitse oki yi önerebilirim.

yazıcı ayarları muh. progamından ayarlayabiliyorsun...

ben derimki mikro iyibir muhasebe programı yapıyor ona basvur birde hp 1010 yazıcı derim 8O

8. Varsayılan

benim tavsiye mikro muhasebe programı eğer muhasebe islerinde kullanmayı düsündüğün var ise benim tavsiyem panasonic kxp serisi

9. Varsayılan

Merhaba arkadaşlar,Firmamızın bulut tabanlı muhasebe ve üretim uygulaması mevcut.Stok takibi, cari-banka takibi, kasa, fatura,çek-senet, üretim,bayi ve online tahsilat modüllerimiz uygulamamızda var.. Modüllerimiz hakkında bilgi edinmek isterseniz www.aaro.com.tr adresimizden sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Benzer Başlıklar

1. ücretsiz muhasebe programı
    Sigarayahayir tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 12
    Son Mesaj: 03.10.2013, 13:50
  2. Php ve Muhasebe
    basarkaradag tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 13.10.2011, 11:28
  3. Muhasebe programı
    muhkem_ tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 27.02.2009, 22:07
  4. SAP muhasebe programı hakkında bilgi?
    btcahili tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 29.04.2005, 13:33

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •