Sayfa 2 / 9 İlkİlk 123456 ... SonSon
87 sonuçtan 11 - 20 arası sonuçlar

Tamamen katılıyorum gerçekten güzel olur....

2. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: startaylan
    Bende şöyle kaliteli çıkartmalar isterim kasa için.Bir ayda Cd yerinde şöle defter/kağıt falan verin yaw

cdlerin hepsi değilde en azından birini vermeyip değişik bişeyler yapılabilir ama cd lerin hepsinin verilmeyeceğini sanmıyorum çünkü nerdeyse bütün pc dergileri cd veriyor

Evet öylede birbirinin tekrarı cd'lerden usandık artık ya! Yada içerikleri ilgi çekici hale getirilebilir mesela.Ahh ah bana kalsa ararım-tararım öyle bir yazılım cd'si çıkarırimki herkes kapışır (freeware yazılımlar)
    En azından Cd sayısı düşürülüp yerine farklı birşeyler verilebilir dediğin gibi..

Alıntı Orijinalini Gönderen: tribe
    Alıntı Orijinalini Gönderen: startaylan
    Bende şöyle kaliteli çıkartmalar isterim kasa için.Bir ayda Cd yerinde şöle defter/kağıt falan verin yaw

cdlerin hepsi değilde en azından birini vermeyip değişik bişeyler yapılabilir ama cd lerin hepsinin verilmeyeceğini sanmıyorum çünkü nerdeyse bütün pc dergileri cd veriyor
    Valla abi Cd vermesede olu yeterki şöyle büyük boy pc ile ilgili posterler versin ... mesala NFS u2 nin posteri nasıl olur suuper ..... :lol:

5. Varsayılan

Wallaha muthis bir sey olur yanii.Soyle modifiye olmus Jan Jan li kasalar falan olsada olur posterde.Guzel fikir tebrikler...

Misafir

poster olsa güzel olur yaaa, çok makbule geçer

ben bunu daha önce gündeme getirmiştim ama olmadı.inşallah bu kez pcnet okurkarına poster dağıtırlar...

Arkadaşlar zaten forumda önerdiğimiz birşeyin gerçekleştiğini gördünüzmü hiç? Yanlışsam düzeltin "-Şunu şunu önerdik yaptılar" deyin lütfen.

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    izmir/karsıyaka

ya bazı arkadaslar bilgisayar posterleri diyor.hic olur mu?dagıtılacaksa araba,ucak veya nba posterleri olsun(orn:bir basketbolcunun potaya smac basarken cekilmis bir pozu).buyuk boy kaliteli bir poster olsunki bizde odamızın duvarlarını susleyelim

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    İzmir - G.emir

ya millet allah aşkına bilgisayar posteri olur deyin.
    olur mu yaa?
    ne posteri allah aşkına.
    ama oyun ya da benzeri poster olabilir.
    yani kötü bi fikir değil.

Benzer Başlıklar

1. PCnet T-Shirt dağıtsa?
    WayneJunction tarafından PCnet forumunda
    Yanıt: 43
    Son Mesaj: 26.04.2011, 21:54
  2. Dergide Poster
    xurcuvas tarafından PCnet forumunda
    Yanıt: 46
    Son Mesaj: 25.06.2006, 15:58
  3. mp3 player tavsiyeniz ne olurdu acaba ;)
    sleazyII tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 14.01.2006, 00:04
  4. poster
    Mummy tarafından PCnet forumunda
    Yanıt: 21
    Son Mesaj: 16.08.2004, 22:39

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz