Sayfa 49 / 49 İlkİlk ... 394546474849
486 sonuçtan 481 - 486 arası sonuçlar
  1. Exclamation

ya şimdiki sorunum ise half life ye girerken THERE ARE NO İNTERNET GAMES VİSİBLE THAT PASS YOUR FİLTER SETTİNGS hatası.Ay ama ben direk yükledim bir ayar yapmadım ki hiç ellemedim birşeyini.şimdi bunu nasıl çözerim acaba bana kim yardımcı olur?

2. Varsayılan

cs.1.6 üzerinden hafl-life oynarken 1000.ro tarzı bı ısımden servera baglandım server benı kıtledı baska bı servera sokmuyor ne yapabılırım yardımcı olur musnnuz..oyunu belkıde 5 defa sıldım kurudm butun dosyalarını kaldırdım olmadı... 2 çeşit 1.6 var bende kurulum olarak onu da kurdum bu sfeer half-life menusunde yazılar gelmıyor..half-life 2 deatmatch kurulu var onda da servera bağlanmıyor..hatta counter strıke carbon v.1.1 var ondan denedım half-lifee gırmeyı önceden tüm serverlar ben aratmadan cıkardı sımıd kendı elımle serverın ıp sını yazzdıgım halde bağlantıyı kurmuyor göruyor ama kurmuyor yardımcı olursanız sevınırım..

ev ağında cs 1.6 multiplayer oynamaya çalışıyoruz. kurulan oyunu buluyor ama girmeye çalışınca ''Sunucuya Bağlanılamadı'' diye hata veriyor. CS Source u ev ağında sorunsuz oynuyoruz biri yardımcı olabilirmi şimdiden teşekkürler

4. Varsayılan

Arkadaşlar benim bir sorunum var ben daha half life 2'yi indirmedim ondan garry's mod u kuramadım bende aradım go mod diye half life 1 in oyunu varmış ama her ikisindede launcher olmadığından normal half life den açmaya çalışıyorum ancak açıldıktan bir 30 saniye sonra oyun hiçbir şey demeden direk kapanıyor bana yardım edebilirmisiniz ayrıca bu sadece go mod da değil cs teamfortress filan hepsinde oluyor yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden THXXXX DDDDD

5. Varsayılan

Arkadaşlar Bende Oyunyöneticisi Üzerinden Half Life Oynamak İstedim Fakat Half Life Simgesine Tıklayınca Direk Bi Siyah Ekran Çıkıp Direk Ana Menü Adamın Fotoğrafının Olduğu Yer Gözüküp Direk Masaüstüne Atıp Oyunu Kapatıyor Sildim Yeniden Yükledim Ama Bir Türlü Hatanın Önüne Geçemedim Yardım Ederseniz Sevinirim Teşekkürler Şimdiden.

win 10 ise halflife ve türevi pek çok oyun çalışmıyor. cs source ve csgo çalışıyor sadece.

Benzer Başlıklar

1. NFS : Carbon Sorunları ve Cözümleri
    Hamuul tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 514
    Son Mesaj: 15.01.2015, 22:37
  2. NFS:MW sorunları & çözümleri
    bugman tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 812
    Son Mesaj: 08.07.2010, 17:40
  3. pc sorunları ve çözümleri
    turk_empire tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 25.05.2010, 14:27
  4. P2P yazılımları sorunları ve çözümleri..
    BoSS tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 16
    Son Mesaj: 31.08.2005, 03:35

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •