Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
46 sonuçtan 21 - 30 arası sonuçlar

katılıyorum pek ilgilenmezler ama ilgilenmeliler! forum kurallarını okumadan kimse foruma girmemeli bence, okumazsa okumadığı anlaşılır davranışlarından

tebrik ederim bu sitenin daha çook gelişeceğine inanıyorum!

2. Varsayılan gurkan_oluc

ARkadaşlar nesala ben bu siteden gurkan_oluc isimli link alıyorum ya o zaman gurkan_oluc@pcnet.com.tr adında bir mail adresim mi oluyor yani pcnet dergisinde yazarlar bu mail adresini vermişlerde

Arkadaşlar Lütfen Forum Kurallarını Okumayı İhmal Etmiyelim...

Varsayılan Re: gurkan_oluc

Alıntı Orijinalini Gönderen: gurkan_oluc
    ARkadaşlar nesala ben bu siteden gurkan_oluc isimli link alıyorum ya o zaman gurkan_oluc@pcnet.com.tr adında bir mail adresim mi oluyor yani pcnet dergisinde yazarlar bu mail adresini vermişlerde
    Hayır bir mail adresiniz olmuyor,sadece almış olduğunuz nick ile forumlarda yazma,bitpazarına ilan verme vb. gibi üyelik isteyen özelliklerden yararlanıyorsunuz.

Gerçekten güzel bir çalışma. Bir kişi tarafından da olsa forum kurallarının okunabileceği bir mail hazırlamak çok zekice bir yaklaşım. Kutlarım!

Kolay Gelsin...

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    istanbul/Bartın

Varsayılan merhaba

her ne kadar benim açımdan geç bir cevap olsa da bence Pcnet kendine yakışanı yapmış ve diğerlerinden büyük bir farkıda olmuş oldu.. Gerçi zaten farkı vardıda buda bir nebze bayağı fark sayılır

Sanırım Test İçin Üye Olmadınız.Çünkü Aktivasyon Maili Gelince Çok Karısık Oluyo Böyle Düzgün Gözükmüyor

Aktivasyon mailini Outlook, Hotmail, Yahoo ve Mynet ile test ettim. Hiçbir zaman tavsiye etmediğim Mynet Mail her zamanki gibi sorun çıkardı. Bu, Mynet sisteminin HTML mailleri doğru yorumlayamamasından kaynaklanıyor. Bu nedenle maillerin başına text formatında aktivasyon linkini eklemek zorunda kaldım.

Güzel bi düşünce tebrikler bence böle daha ii olur..

Alıntı Orijinalini Gönderen: MaXCoDeR
    Aktivasyon mailini Outlook, Hotmail, Yahoo ve Mynet ile test ettim. Hiçbir zaman tavsiye etmediğim Mynet Mail her zamanki gibi sorun çıkardı. Bu, Mynet sisteminin HTML mailleri doğru yorumlayamamasından kaynaklanıyor. Bu nedenle maillerin başına text formatında aktivasyon linkini eklemek zorunda kaldım.
    ya benim bu html maillerini doğru yorumlayacak bi servera ihtiyacım var ama yukarıdakiler dışında.Var mı bilen??

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 4
    Son Mesaj: 17.03.2007, 01:25
  2. Yeni Forum Üyelerine İpuçları....
    eXiestenZ tarafından Windows İpuçları forumunda
    Yanıt: 20
    Son Mesaj: 05.04.2005, 00:01
  3. Pcnet Mail Adresi
    berk1355 tarafından PCnet forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 05.01.2005, 21:04
  4. PcNet E-Mail Kampayasi