Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
43 sonuçtan 11 - 20 arası sonuçlar

Ama sanırım emülatör lerle pek iyi performans alınamıyor oyunlardan ?

Yoo ben Windows'dan daha iyi performans alıyorum çoğunda şahsen...

Alıntı Orijinalini Gönderen: ElessaR
    Yoo ben Windows'dan daha iyi performans alıyorum çoğunda şahsen...
    Bunu duyduğuma sevindim. Demek linux yüklediğimde oyunları da windows gibi oynayabileceğim. Bu güzel işte...

yazılımlarını kendisi geliştirmeyen bi firma elbet bunu da yapar...sonra da ümraniye'de silikon vadisi (çadır tiyatrosu) kurucam diye gelir..

Arkadaşlar yukarıdaki olayların hiçbirinde Microsoft suçlanmıyor ama yazan kişi kasıtlı olarak farazi bir şekilde suçu Microsoft ürünlerine yamıyor.Olay şuki hangi sistem olursa olsun mutlaka açıkları vardır ve mutlaka hacklenebilir.
    Linux-Windows-Mac v.s. hiç farketmez yani.Yeterki Devlet İstihbarat Birimleri istesin!
    Tamam Microsoft'un yanlış politikaları var,ama en azından ona sövmek için onun ürünlerini kullanmamalıyız yoksa iki yüzlülük etmiş oluruz.Diyoruzki "Yok Windows çok pahalı bu millet bu kadar parayı nasıl versin!" ama zaten siz gidip kişisel kullanım için kırık bir Windows alırsanız,adamlar bununla ilgilenmiyor.İsteseler net'e girdiğiniz an sahte Windows'unuzu damgalayabilirler...
    Lütfen hem kullanıp hem ikiyüzlülük yapmayalım,Microsoftun PC dünyasına katkıları tartışılamaz..

Alıntı Orijinalini Gönderen: startaylan
    Arkadaşlar yukarıdaki olayların hiçbirinde Microsoft suçlanmıyor ama yazan kişi kasıtlı olarak farazi bir şekilde suçu Microsoft ürünlerine yamıyor.Olay şuki hangi sistem olursa olsun mutlaka açıkları vardır ve mutlaka hacklenebilir.
    Linux-Windows-Mac v.s. hiç farketmez yani.Yeterki Devlet İstihbarat Birimleri istesin!
    Tamam Microsoft'un yanlış politikaları var,ama en azından ona sövmek için onun ürünlerini kullanmamalıyız yoksa iki yüzlülük etmiş oluruz.Diyoruzki "Yok Windows çok pahalı bu millet bu kadar parayı nasıl versin!" ama zaten siz gidip kişisel kullanım için kırık bir Windows alırsanız,adamlar bununla ilgilenmiyor.İsteseler net'e girdiğiniz an sahte Windows'unuzu damgalayabilirler...
    Lütfen hem kullanıp hem ikiyüzlülük yapmayalım,Microsoftun PC dünyasına katkıları tartışılamaz..
    MIRC YAZARININ CIA AJANI OLDUGUNU VE BU PROGRAMIN ILK ONCE CASUS HABERLESMESINDE KULLANILMISTIR. OLAY BELLIDIR. DUNYANIN HER YERINDE ISRAIL VE AMERIKANIN GUVENLIGINI SAGLAMAKTIR.

Ya Allah aşkına güldürme beni,ben casusluğun ne demek olduğunu çok iyi biliyorum.Ayrıca Mirc ile Microsoftun alakası ne?
    Ben ne diyorum anlıyormusun? "Sisteminde hani os. kullanırsan kullan internete bağlandığın an çırılçıplaksın"
    Yoksa Bill amcayı çok sevdiğimden ve Microsoft yazılımlarını mükemmel bulduğumdan değil yani!

8. Varsayılan

arkadaşlar windows un güvenli olmadığını bizzat microsoft yetkileri söylüyor http://www.linuxnet.com.tr/modules.p...+g%FCvenli%F0i başlığında kandalf arkadaşımız yazmış

hadi kolay gesin

arkadaşlar benim anladığım kadarıyla konu değişmiş linux windows tartışmasına dönmüş

aslında ortada ciddi biçimde sorgulanması gereken bir konu var windows ne kadar güvenli çoğumuz adsl ile internete bağlanıyoruz pc yi açtığımız anda internetteyiz söz konusu başlığı okuduktan sonra ne kadar güvendeyiz windowsla sorularını sormalıyız araştırmalıyız

windows un kaynak kodlarının kapalı olması sizlere ne kadar güven veriyor bilmiyorum ama benim kafamda sürekli soru işaretleri oluşturuyor çünkü neler olduğunu bilmiyorum kodlarında acaba başlıkta geçen konu ne kadar doğrudur neden büyük firmalar güvenlik ve diğer gerekçelerden ötürü serverlarını ve pclerini linux ve diğer sistemlere kaydırıyor hiç düşünkdükmü acaba touaeg arkadaşımızın verdiği alıntıdan ötürümüydü?

birde şu sorular aklıma geliyor Linuxnet dergisinin 1. sayısında okumuştum windowsu çıkaran microsft firması bile sitesini linux serverlarıyla yayınlıyormuş? bu ilginç yada tartışalacak bir konu değilmi

düşünsenize pcnet sitesi bile freebsd işletim sistemi kullanıyor sunucularında (buralardan okuduğum kadaryıla) , e peki pcnet neden windows server 2003 kullanmıyor

başlık linux windows tartışmasına dönmemeli.....

açık kaynak demek şeffaflık demek bkz www.acikyazilim-turkiye.org

www.acikkaynak.org

Alıntı Orijinalini Gönderen: pocker_face
    Arkadaşlar command bölümüne netstat -n yazın veya sniffer kullanın windowsun kendi saflarına bilgilerimizi aktardığını göreceksiniz.Almanya devlet daireleri windows kullanmıyor sadece linux kullanıyor.Çünkü windows kapalı kutu neler yaptığını kimse bilmiyor linux tavsiye ediyorum herkese ama kendimde windows kullanıyorum napiimm işte
    bu mesajı okuduktan sonra gittikçe bu konuya inanmaya başladım

ya siz?

Benzer Başlıklar

1. Windows XP yi windows 2000 gibi gösterecek arayüz
    fizilal tarafından Windows'u Kişiselleştirme forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 23.06.2008, 14:26
  2. Windows ile gelenWindows Messengerı nasıl kaldırcam
    gokberkkuytul tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 22
    Son Mesaj: 15.05.2007, 01:54
  3. windows cannot start the windows firewall/ ics service bulun
    robi2 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 15.02.2005, 12:19
  4. Windows Update'te Windows XP RTM desteği sona eriyor.
    punker tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 17.12.2004, 15:25

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •