Laptopta Batarya takılımı kullanım yoksa Fiş le mi ?
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
7 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan Laptopta Batarya takılımı kullanım yoksa Fiş le mi ?

Selamün Aleyküm Arkadaşlar..ASUS F3SC220DR laptop aldım 2 hafta oldu baya memnum öncelikle herkese tavsiye ederim..Arkadaşlar benim sorum şu : Evde kullanırken laptopun bataryasının ömrü azalmasın diye ben genelde fişte kullanıyorum bataryayı çıkartıp..Sizce doğrumu yapıyorum Yanlışmı? Yorumlarınızı Bekliyorum..Herkese Tşkler...
    oguzhan

2. Varsayılan

Tamamen dogru.
    Bilgisayarı bir amaç değil, araç olarak görün.İnsanlığınızı unutmayın...(Pcnet Ocak)

Alıntı Orijinalini Gönderen: bjkli_58 Mesajı Görüntüle
    Selamün Aleyküm Arkadaşlar..ASUS F3SC220DR laptop aldım 2 hafta oldu baya memnum öncelikle herkese tavsiye ederim..Arkadaşlar benim sorum şu : Evde kullanırken laptopun bataryasının ömrü azalmasın diye ben genelde fişte kullanıyorum bataryayı çıkartıp..Sizce doğrumu yapıyorum Yanlışmı? Yorumlarınızı Bekliyorum..Herkese Tşkler...
    bataryayı elektrik'de iken takmamanız en doğru seçim olmuş. bu şekilde bataryanın ömrünü uzatmış oluyorsunuz.

kolay gelsin...
    coreİ7 980x-color master v8-asus r3e-corsaır domınator gt 3x4gb 2000mhz-asus gtx580 MATRIX-120gb ocz revodrıve-60gb ocz vertex2 ssd-2tb wd-2x1tb wd sata3-1tb wd cb-color master hafx-2x sync kazemaster-enermax1050 watt-27" vx2739wm-asus ms238h lcd - logıtech z5500 5.1-creative x-fi tıtanıum hd- logitech dinivo edge-logıtech g19-cyborg rat9-rat7

Ben bu görüşlere katılmıyorum hiçbir etkisi yoktur batarya performansına.Aksine eğer 1-2 ay batarya kullanılmadan bir köşede durursa performansı düşer..
    A-DEeP

sürekli sarz deşarz olmadığı için bence çıkarman mantıklı.Ama ben 1 ay çıkartayım bataryayı bozulmasın dersen o zaman bozarsın bataryayı az parada değilki..Aradabir sen fişe takmadan boşalt sonra kapalıyken doldur.. Pilin ömrünü harcama ..
    ekiz

Benzer Başlıklar

1. laptop batarya sorunu
    nightmares001 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 26.12.2011, 13:28
  2. leptop batarya
    fenerli_kanarya tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 06.01.2008, 14:54
  3. batarya
    fenerli_kanarya tarafından Donanım forumunda