Photoshopta web sitesi hazırlama
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
3 sonuçtan 1 - 3 arası sonuçlar
  1. Varsayılan Photoshopta web sitesi hazırlama

Photoshopta web sitesi hazırlamak istiyorum. Photoshop biliyorum ama web sitesi yapma konusunda bir bilgim yok. Nasıl öğrenebilirim. Döküman veya videolu dersleri varmıdır?

Photoshop biliyorsan web sitesini zaten istediğin şekillerde çizeceksindir.
    Sonra İmageReady 'e yolluyucaksın çizdiğini. Orada parçalayacaksın resimi. HTML olarak kayıt edeceksin. Zaten bir web sayfası gibi olur o. Sonrasında çok az da olsa HTML bilmeniz gerekiyor. İstediğiniz yerlere link vermek için.

Reklam gibi olmasın ama www.sagopa-rap.net girerseniz burada Photoshop ile çizdiğim web sayfası mantığını anlayabilirsiniz. Parçalamadan kasıt nedir vs. gibi.

Kolay gelsin.
    Lütfen özel mesajla yardım istemeyin.

3. Varsayılan

ayrıntılı olarak resimli anlatımı yapılmış.. Resimli anlatıma buradan ulaşabilirsiniz.. http://www.tutorialci.net/programlar...hazirlama.html

Açıklama:

Web sitesi ile ilgilenenler yada sürekli internette gezenler muhakkak görmüşerdir böyle mükemmel şekillerde siteler vardır görüntü mükemmeldir, bazıları merak ederler araştırırlar nasıl olduğunu ne olduğu, Araştırmaya başlanıldığı zaman pekçok çeşit web tasarım yöntemi vardır. Kodlama, flash, swish, frontpage, css gibi ama bunlardan en önemlisi vede kullanışlısı şüphesiz photoshop tur. Herşey photoshop ta resim olarak yapılır ve sonra dremweaver yada herhangi bir html editörü ile düzenlenir ve kullanılır. Çoğu tasarımcı vede template (hazır web sitesi şablonu) hazırlıyanlar photoshop yöntemi kullanarak güzel şeyler hazırlarlar. Bu dersimizde de photoshop ile nasıl web sitesi hazırlanır, parçalayıcı araç nasıl kullanılır onları anlatmaya çalışıcam...

Tutorial Künyesi:
    Konu: Photoshop ta Parçalayıcı Aracı kullanarak Web Sitesi Hazırlama..
    Anlatım: Resimli
    Süresi: 6 dk.
    En son xLnS tarafından düzenlenmiştir: 04.09.2008 19:12

Benzer Başlıklar

1. Online Web Sitesi Hazırlama Programı
    ustaderdem tarafından Web İnceleme forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 26.12.2009, 12:46
  2. photoshopta webshot resim
    odisse tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 25.10.2006, 00:06