Web siteme slayt nasıl eklerim?
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
5 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan Web siteme slayt nasıl eklerim?

Merhaba arkadaşlar.Ödevim gereği bir site yapıyorum(yapmaya çalışıyorum).Sitemde banner'ın hemen altına bir tablo oluşturdum(Dreamweaver 8 kullanıyorum).İçine bir slayt koymak istiyorum.Biraz üstü kapalı anlatım oldu hatta ben anlatamadım dile gelir bir yanı yok ama size ne istediğimi gösterecek bir site veriyorum.

http://demo.sitemolsun.com/kisisel/?wptheme=ks27

İ
    şte bunun gibi.Hakkımda İletişim ve kitaplarım butonlarının altındaki slaytı yapmak istiyorum.

Şimdiden teşekkürler..!

Alıntı Orijinalini Gönderen: worldofwaka Mesajı Görüntüle
    sen fotoları ziple,sağlam bi zip şifresi koy,upload edip linki ver,özel mesaj olarak da şifreyi ver,ben sana slaytı yaparım,upload ederim,sende sadece upload linkini al,headerın altına istediğin bi yere yapıştırırsın.bu senin sölediğin manşet yapısı,site için manşet nasıl yapılır diye arat bulursun,wordpress üzerine site yapma iznin varsa basit bi eklenti ile de çözülebilir.bi çok temada bu özelliği bulursun zaten...
    Başkalarının yapmasından ziyade kendim yaparak öğrenmek istiyorum.Daha demin biraz daha araştırma yaptım diğer bir adının slider olduğunu öğrendim.Ve de Wowslider'le bu işin kolaylaştığını...Şuan onu indirdim.Deneyeceğim.

kardeş illa slayt olsun demiyorsan slaytı yap camtasia studio ile videosunu çek youtube felan yükle ordan embedini al.

4. Varsayılan

WYSIWYG web builder bu program çok kullanışlı ve özellikli sol tarafta menüde her türlü özelliği ekleyebiliyorsun.Bu programı indirebilirsin.

Alıntı Orijinalini Gönderen: malazgirt1071 Mesajı Görüntüle
    WYSIWYG web builder bu program çok kullanışlı ve özellikli sol tarafta menüde her türlü özelliği ekleyebiliyorsun.Bu programı indirebilirsin.
    Arkadaş bu programı çok kez duydum ama hiç bu özelliği kulağıma gelmemişti. Sağol valla yaratıcı şeyler yapılabilir gibi geldi bana şimdi heycanlandım.

Benzer Başlıklar

1. Siteme nasıl oyun eklerim yardım!!
    helly tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 08.12.2010, 18:10
  2. siteme oyun nasıl eklerim yardımmm
    ejdermax tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 08.01.2010, 15:26
  3. siteme forum nasıl eklerim
    hakanmrc tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 4