Windows 7 bıos ayarları
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
    Varsayılan Windows 7 bıos ayarları
    arkadaslar ılk olarak wındows 7 yı dvd ye kalıp olarak yazdırdım sonra first boot device second boot devıce thırd boot devıce ayarlarını bır turlu yapamadım bunu yapamazsam da wındows 7 yı algılamıyor normal olarak pc yı acıyor bılenlerınız varsa yardımlarınızı beklıyorum tesekkurler sımdıden

kardes f12 ye basınca boot menusu cıkıoyr f11 olmuyor ayrıca dvd rw yazmıyor orada cd rom yazıyor onu secınce gene basa donuyor ne yapmam gerek acaba ?

kardes olmadı ayrıca f11 e basınca olmuyor bende f12 de boot menusu var bır da orada dvd rw yok cd rom var ne yaspmam gerekıyor

arkadasım bende f12 de boot menusu var ayrıca orda da dvd rw yok cd rom var ne yapmam gerekıyor f11 e basınca olmuyor cunku

ayrıca fırst boot devıce yı cd rom yaptıgımda boot from cd-dvd yazısı cıkıyor ve bende sadece cd rom secenegı var dvd rom secenegı yok

Alıntı Orijinalini Gönderen: oraeta Mesajı Görüntüle
    ayrıca fırst boot devıce yı cd rom yaptıgımda boot from cd-dvd yazısı cıkıyor ve bende sadece cd rom secenegı var dvd rom secenegı yok
    kalıbı nero ile yazdırmazsan boot etmez dvd romun yoksa flash bellek al flash bellekten windows 7 kurma seçenekleri var google taratırsan bul tektek uygula flash bellekten windows7 kurmak 15 dk kadar sürüyor yada dvd rom alıcaksın..
    sx1k is signed

yok kardes dvd rw var

Katılım Tarihi
    2009
    Yer
    İstanbul
    Şuan bilgisayarında işletim sistemi kurulu değil mi? Sistem açıkken kurulumu başlat kafa yormazsın..
    Leon_
    Hiç birşey engel değil seni sevmeme sen bile, sensizlik bile!

eyw kardes ısletım sıstemı acıkken denıyorum bı dew saolasın

kardesım senden bısey daha ıstesem olur mu sımdı dedıgın ıse yaradı cok saol fakat eskısının ustune kurdu bı wındows dosyası var bırde wındows old dosyası var bır de drıver larını otomatık yukluyor mu bı de ben ıstesem ustune kurdugum xp yı sılebılır mıyım?

Benzer Başlıklar
  1. Bıos Ayarları ve Bıos Güncellemeleri

WRC tarafından Windows İpuçları forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 14.01.2010, 22:18
  2. Bıos ayarları

SrhtS tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 01.01.2009, 22:17
  3. BİOS ayarları bozuldu yardım ltfn:S

killingtheory tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 8