windows 7 yapı 7600 bu windows 7 kopyası orjinal deildir !!!!! - Sayfa 3
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
21 sonuçtan 11 - 15 arası sonuçlar
  1. Varsayılan

işte işin kötü trafı da bu yenı uretılen laptop veya masa ustu pc lere artı işletim sistemı cd veya dvd si vermiyorlar hersey c nin içinde var bı kere coktumu kendı formatlıyor sen sadece bios da komutu verıyorsun ama ondada su sorun var .
    C . D dıye bır sey yok sadece C var herseyı onraya atmak zorundasın buda kımsenın ısıne gelmez en azından benım ısıme gelmedı bende C 2 boldum bıcımlerdım hersey gıttı gıttım kendıme win 7 ultı dvd sı aldım kendım atttım lısan anahtarında win 7 ultı xxxxx-xxxxx dıye devam edıyor benım aldıgım dvd de wın 7 ultı ama lısn keyı nı kabul etmıyor buyrun burdan yakın xp drever da yok anlıyacagı sorun cookk ..

2. Varsayılan

30 tl almadım sadece cep den aradım o kadar tuttu sonra gıttım 5 tl dvd sını aldım kurdum o yanı acer ın adapazarında servısı yok ıstanbula yolamam gerek gıdecek gelecek ısıme gelmedı yollamak yazık yanı

3. Varsayılan

ya o an gıtıgım yerdekı laptopların ıcınde en ıyısı buydu cım malı veya bılmedık marka cok vardı bıde toshıba vardı onun da en ucuzu bunun 2 katı ıdı oyle oldu olacagı varmıs oldu baskalrı dusmesın bu tazaga barı bıde bı bısefer degıstı ılk aldıgım ıngılızce lısanslı geldı ıcındekı lısan ve işletim sistemı ıngılızceydı ıtarz ettım aldıgım yerde baya sıkıntı yasadım ısı tuketıcı ye yansıtacagımı soyledım onu aldılar bunu verdıler bende daha gıtmedım gıtmemede
    neyse hocam sıaı cok megel ettım kusura bakmayın hersey ıcın tesekkur ederım hersey ragmen emegınıze saglık

Beyler bende windows7 home basic var orjinal format cd di pc alırken vermişlerdi format attım sonra 2 gün sonra bu yazı çıktı ne yapmam lazım?

ben 3 kere format attım şimdiye kadar hiç birinde ürün anahtarı istemedi yalnız?:S

Benzer Başlıklar

1. bu office programı kopyası orjinal değil...
    ceylansu tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 01.12.2008, 14:27
  2. orjinal oyunla kopyası arasında ne fark var
    daredevil20 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 26.12.2007, 09:34
  3. orjinal windows xp
    doktoralkan tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 21
    Son Mesaj: 23.12.2007, 07:25
  4. orjinal windows