windows 7 yapı 7600 bu windows 7 kopyası orjinal deildir !!!!!
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

Sayfa 1 / 3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2009
    Thumbs down windows 7 yapı 7600 bu windows 7 kopyası orjinal deildir !!!!!
    ya bu sorun var ekranın sağ alt köşesinde (windows 7 yapı 7600 bu windows 7 kopyası orjinal deildir) arkadaş lar bu sorun nedir nasıl çözülür mutlaka çözümü vardır lütfen yardım edin !!!

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Istanbul
    Kullandığınız sürüm orjinal değil,orjinal sürümünü satın almak zorundasınız.

Katılım Tarihi
    2009
    ya yokmu başka bir yolu gidipde orjinalini alamam format attırdığım kişiye götürsem halledermi ? veya internetten dosya indirsem yokmu öyle bir program?

Katılım Tarihi
    2009
    Thumbs down
    ya hacı bu ne ya 400 tl diyo pc 400 tl etmez :=) ben bi pc ciye gitsem format çakdırsam 20 tl

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Istanbul
    Yasal olmayan yöntemleri paylaşmak ve ya talep etmek yasak olduğu için bunun cevabını şu noktadan sonra google da aramanız gerekiyor.

Alıntı Orijinalini Gönderen: darktonk
    bence google'lı hiç karıştırmayalım sonuçta microsoft'u düşünmek gerek herkes bunu yaparsa ne olcak mcrosoft'un hali?
    Arkadaşım microsoft kazığı atmış atacağı kadar hala microsoft'u düşünmeye çalışmak bile yanlış bence.En iyi çözümü pardus veya ubuntu hem kazım yok hemde bedava işletim sistemi.Eğer ben Windows'cuyum Windows'dan vazgeçemem diyorsanızda yaşasın korsan windows
    Turkche Konushma, Türkçe Konuş !

Katılım Tarihi
    2009
    arkadaşlar benim pc dediğim minibook yani cs okutma yeri yok usb cd sürücüde almadım çok memnundum ama windows 7 ye döndürdüm benim minibook un markasa packard bell ben bunun sitesine girsem geri windows xp ye çevire bilirmiyim serinumarası ile?

Katılım Tarihi
    2010
    Yer
    MARS
    format at tekrar yükle geçer

ya orıjınal de sorun degıl yanı laptop aldım win 7 ultimate orijinal etiketli kullanmaya baslıyalı 2 ay oldu bugun gun ıcın de guncelleme yaptıktan sonra win7 yapı 7600 bu wındows kopyası orijinal degıl yazısı cıktı bu sorunu cozmek tam 30 tl ye maaal oldu ılk once acer musterı hızmetlerı baglanana kadar bı dert sonra bılmem nerey ara baglanana kadar bı dert derdı nı anlat bı dert cozum 30 tl bence gıt format attır . alın sıze bı acık kapı

10. Varsayılan
    yapı muhabbetı olduktan sonra kasanın altındakı urun anahtarını gırdım denemedım degıl denedım gecerlı urun anahtarı degıldır dedı bende korsanı dıye urunun kendı sıtesıne baktım korsan degıl benım adıma lısanslı orıjınal a.z bana kayıtlı bu sorn bende .? yaptı bende bunu cokmekj ıcın aradım oooooooo bı dunya akıl aldım o ona bagladı o oburune bagladı ..mevzu bu bence format tek cozum bastan

Benzer Başlıklar
  1. bu office programı kopyası orjinal değil...

ceylansu tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 01.12.2008, 13:27
  2. orjinal oyunla kopyası arasında ne fark var

daredevil20 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 26.12.2007, 08:34
  3. orjinal windows xp

doktoralkan tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 21
    Son Mesaj: 23.12.2007, 06:25
  4. orjinal windows