Windows 7 de Ekran Kartı Modeline Nasıl Bakılır??
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

Sayfa 1 / 2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
    Question Windows 7 de Ekran Kartı Modeline Nasıl Bakılır??
    Arkadaşlar Pc yavaş die Xp den Windows 7 Yaptım.Xp De Ekran Kartı Modeline Bakabiliyordum.Ama Şimdi win7 De bakamıyorum.Win7 de Ekran Kartı Modeline Nasıl Bakıyoruz Yardım Edin lütfen!!

(Bu Konu Önceden Açıldıysa Özür Dilerim)

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Ankara
    Başlat'taki arama kutusuna dxdiag yazıp Enter'a basın. Açılan pencerenin Ekran sekmesinden bakabilirsiniz.

sürücüler yüklü ise aygıt yöneticisi altında görebilirsin ama sürücüler yüklü değil yüklemek için modelini görmek istiyorsan everest gibi bir program kullan

Yardımınız İçin Saolun

XP yavaş diye w7 mi yaptın ? hö?

Alıntı Orijinalini Gönderen: makkarna Mesajı Görüntüle
    XP yavaş diye w7 mi yaptın ? hö?
    Bu bir gerçek iyi bir PC'de Windows 7'nin daha üstün performans almak şaşırtıcı bir sonuç değil...
    Hatta benim ezik PC'de bile taş gibi çalışıyor XP kararlı bir yapıya sahip değil bence, Windows 7 her yönden daha iyi...
    Mozilla Firefox 6.0.1
    En iyi Ağ Tarayıcı
    PARDUS 2011
    Kurulan&Çalışan DVD 32+64 bit

krdş bnm pcye virüs girdi hmde kullanışlı olsun die yaptım

Alıntı Orijinalini Gönderen: LeGoLaS07 Mesajı Görüntüle
    krdş bnm pcye virüs girdi hmde kullanışlı olsun die yaptım
    İnşallah PC'yi virüsten temizleyip format atmışsındır neden dersen virüsler artık daha akıllı sen hdd biçimlendirmeden o önbelleğe yerleşip orada konaklıyor işin bitince kaldığı yerden devam ediyor işgale, o yüzden PC'nin iyice temizleyip sonra format atmak lazım...
    AVG Kurtarma CD'si kullanmanız tavsiye olunur...
    Mozilla Firefox 6.0.1
    En iyi Ağ Tarayıcı
    PARDUS 2011

windowss xp nin yaptığı işi windwos 7 yapamaz bu bir gerçek bazı akıllıklar win 7 daha ii diolar win 7 görüntü bakımından iii başka bişi yok oyun falan fıs windwos xp canavar tam bir felaket saygılar

Alıntı Orijinalini Gönderen: sagopa12345 Mesajı Görüntüle
    windowss xp nin yaptığı işi windwos 7 yapamaz bu bir gerçek bazı akıllıklar win 7 daha ii diolar win 7 görüntü bakımından iii başka bişi yok oyun falan fıs windwos xp canavar tam bir felaket saygılar
    Hiç Windows 7 kullandın mı?Windows 7 ile Win 95 oyunlarını bile oynayabiliyorum ekran kartının yettiği oyunlarıda rahat rahat çalıştırıyor Vista gibi uymsuzluk sorunlarıyla boğuşmuyorsun Windows 7 ile.Zaten XP'nin kaç senelik ömrü kaldığı tam bir mumma farkettiysen Microsoft XP'den desteğini yavaş yavaş çekiyor yakında yetim olacak ve ortada kalacak İE 9 beta Vista ve Windows 7 için yayınlandı ama XP için yok aynı şekilde yeni MSN sürümü 2010 Vista'dan aşağı sitemlerde çalışmayacak XP SP2 desteği kesildi yakında SP3 desteğide verilmeyecek belki vir sonraki Directx XP için çıkarılamayacak ve oyunlar için ideal olduğu söylenen XP artık oyunlarda performans vermiyecek birde satın alınan PC'leri bir düşün hepsi Windows 7 ile birlikte geliyor Windows 7 iyi olduğundan ve Win 7'den kimse şikayetçi olmadığından kimse XP'ye dönme çabası içinde değil dönende bin pişman neden çünkü desteği sadece Microsoft çekmedi neredeyse tüm donanım üreticileri yeni aygıtlar için XP'ye uygun driver yazmıyor yani XP istense bile yeni bir sisteme kurmak işkence zaten bunu yapmak isteyen pek fazla kişide yok çünkü kullanaların büyük kısmı Win 7'den memnun memnun olmayanlar ise XP'den başka bir şey kulanmayı beceremediğinden Windows 7'yi suçlamak kolaylarına geliyor, Windows 7 şu anın ve geleceğin işletim sistemi daha yenilikçi ve yeni teknolojilere daha uygun o yüzden XP yok oldukça Windows 7 yaşayacak Microsoft zamanında Vista adlı bir hata yaptığı için XP kullanaların saysı hala çok fazla ama Windows 7 artık Vista kullanların sayısını geçti ve sıra XP kullanıcılarında yavaş yavaş onlarda Windows 7'ye geçiyor XP ölüyor sence ne kadar ömrü kaldı?
    Mozilla Firefox 6.0.1
    En iyi Ağ Tarayıcı
    PARDUS 2011

Benzer Başlıklar
  1. ekran kartı paylaşımlı/paylaşımsız nasıl bakılır ?

sersenk0 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 16.02.2009, 14:28
  2. hdd pc açılıyorken yavaşlıyor bad sectör nasıl bakılır

xxceloxx tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 12.02.2008, 21:56
  3. Guestbook Mesajlarına Nasıl Bakılır

DDD tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 29.01.2005, 11:28
  4. config.log a nasıl bakılır??