x64 Tabanlı Sistemler İçin Windows 7 Güncelleştirmesi (KB2158563)
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
3 sonuçtan 1 - 3 arası sonuçlar
  1. Varsayılan x64 Tabanlı Sistemler İçin Windows 7 Güncelleştirmesi (KB2158563)

Merhaba arkadaşlar, Windows 7 kendini güncelliyemiyor.Bilgisayar açılışta mavi ekran çıkıyor ve güncellene kadar bekleyin gibi birşey yazıyor. 0%'da kalıyor ilerlemiyor.Sonra hata oldu diyor bilgisayarı açıyor.Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz rica etsem.

http://i53.tinypic.com/qnjo81.jpg

dostum servıce pack1 cıkanakadar pc yi guncellestırmelere kapat neden dersen elınde bır antı vırus varsa bu ufak ufak guvenlık guncellestırmelerıne gerek yok bos yere wındowsu dolduruyor ve daha sonra hata ve işletim sisteminın duzgun calısmasını engelleıorsun bı cok kısının basına gelmıstır bezen duzgun guncellestıremessek ve baska sorunlara yol acar ben guncellestırme taraftarı degılım onemlı guncellestırmelerı yuklersen sana yeterlı olucak Misal usttekı resimdeki guncellestırmeler;
    Mıcrosoft silverlight
    ıe8 ıcın uyumluluk
    vs gıbı guncellestırmelerı yuklemen cok mantıksız

He ben ıllakı yuklucem dersen dabbe arkadasın dedıgı gıbı sıstem gerı yukle yaparak sorunu cozebılırsın baska bı cozumu yoktur...yada eskı guncellestırmelerı sılerek denıyebılırsın

Örnk kb2158563 de hata dıorsa bı oncekı guncellestırme dosyasını bularak sil sorun ortadan kalkar
    En son pEacEheLL tarafından düzenlenmiştir: 30.09.2010 23:04

3. Varsayılan

Teşekkür ederim arkadaşlar.Şuan sanırım en mantıklısı sistemi eski tarihe geri almak.Denedikten sonra sonucu bildiririm.

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 37
    Son Mesaj: 16.06.2010, 12:15
  2. Web Tabanlı Oyunlar İçin Neler Gerekir?
    asturman tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 29.08.2009, 03:04
  3. İnternet olmadan windows güncelleştirmesi
    menq tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 18.08.2008, 22:02
  4. windows güncelleştirmesi
    teacher_b tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 17.09.2007, 20:27
  5. Bilgisayar Kullanıcıları İçin İdeal Sistemler Tasarlayalım