Windows 7 Format Atma Problemi Yardım Lütfennn !!! - Sayfa 2
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
14 sonuçtan 6 - 10 arası sonuçlar

ya bır tane olsun bu ısten anlayan cevap vermemıs senın kardes format atmaya calıstıgın wındows xp cd cok eskı sata drıverları eksık oldugundan harddıskı gormuyor http://www.resimliprogram.org/sata-harddiske-xp-kurma/ butaya bakarak xp cdsıne sata drıver entegre edebılırsınız acılan pencerede ındır kısmından da sıze lazım olan program ve sata drıverı ındırebılıyorsunuz

ya bır tane olsun bu ısten anlayan cevap vermemıs senın kardes format atmaya calıstıgın wındows xp cd cok eskı sata drıverları eksık oldugundan harddıskı gormuyor&nbsp;<a href="http://www.resimliprogram.org/sata-harddiske-xp-kurma/">http://www.resimliprogram.org/sata-harddiske-xp-kurma/</a>&nbsp;butaya bakarak xp cdsıne sata drıver entegre edebılırsınız acılan pencerede ındır kısmından da sıze lazım olan program ve sata drıverı ındırebılıyorsunuz

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    _____İstanbul____

sata sürücü (nlite)masaüstünde geçerli bir yöntem ama her dizüstünde o konu öyle olmuyor !

sistem
    Intel Core 2 Quad Q6600 2400 MHz-Asus P5G41T-M LX-xigmatek red scorpion cpu fan soğutucu-MSI 6950 TWİNFROZR2 2GB 256 BİT GDDR5-Xigmatek 700 W psu-kingston ddr3 1333Mhz (2x4) 8 gb ram-320 gb+1 Tb hdd-win7 ULTİMATE 64 bit

ya cok komıksınız gercekten masaustunde oluyormus da notebook ta olmuyormus n lite ya bıre n lite xp cd sine paketler drıverlar guncellemeler program ekleme programıdır dogru sata drıverını entegre ettıkten sonra notebook masaustu farketmez sız bır gıdın bıraz kendınızı egıtın google da bıraz arastırma yapın bır fıkır edının pc hakkında sonra gelın yorum yazın ınsanlara destek olacagınıza kostek olmayın

5. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: AmbaSSadoR Mesajı Görüntüle
    AHCI Mode diye bir şey ara BIOS Setup Utility içinde enable ise disable yap onuda yapamazsan şayet tek önerim önce win 7 dvdsini tak disk biçileme ekranında Cyi biçimlendir sonra o ekran da işi bitince dvd yi çıkart xp cdni tak başla formata başka türlü yapamazsın
    Aceba SATA entegreli bi cd ile format denesem işe yararmı ?

Benzer Başlıklar

1. ASUS K53SV-SX144D Windows 7 format atma yardım ???
    kroslav tarafından Windows 7 forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 11.02.2012, 19:44
  2. windows 7 format atma
    erkannese tarafından Windows 7 forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 08.01.2012, 22:54
  3. Windows 7 Kurulumuda Sadece 1 Bölüme Format Atma Yardım??
    gnclz53 tarafından Windows 7 forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 11.03.2011, 14:13
  4. Yanıt: 19
    Son Mesaj: 15.08.2009, 00:36
  5. xp'ye format atamıyorum yardım lütfennn
    pelen tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 10.04.2009, 17:23