Windows 7 Format Atma Problemi Yardım Lütfennn !!!
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

8 sonuçtan 1 - 8 arası sonuçlar
  1. Question Windows 7 Format Atma Problemi Yardım Lütfennn !!!
    Öncelikle merhabalar;

Bende hp pavilion dv2000 marka laptop var. Üzerinde windows 7 professional var fakat ben xp yüklemek istiyorum yalnız ne zmnki xp cd si takıp yüklemeye kalkışsam herdefasında kur bilgisayarınıza takılı hiçbir sabit disk bulamadı hatası alıyorum.. Sorun nedir aceba ne yapmam gerekiyor ACİL YARDIM LÜTFEN !!!!!

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    _____İstanbul____
    dostum bios setup içinde sata mode yazan yeri disable yap F10+Y(yes) yap öyle dene formatı ! C=

sistem
    Intel Core 2 Quad Q6600 2400 MHz-Asus P5G41T-M LX-xigmatek red scorpion cpu fan soğutucu-MSI 6950 TWİNFROZR2 2GB 256 BİT GDDR5-Xigmatek 700 W psu-kingston ddr3 1333Mhz (2x4) 8 gb ram-120GB SSD-320 gb+1 Tb hdd-win7 ULTİMATE 64 bit-EVEREST RAMPAGE 72 GAMİNG

3. Varsayılan
    Alıntı Orijinalini Gönderen: AmbaSSadoR Mesajı Görüntüle
    dostum bios setup içinde sata mode yazan yeri disable yap F10+Y(yes) yap öyle dene formatı ! C=
    Kardeş benim biosun çeşiti PhoenixBIOS Setup Utility ve bios da sata ile ilgili hiçbirşey yok

4. Varsayılan
    Bir üst sürümden alt sürüme windows ortamında kurulum yapılmaz. pc yenidene başlatıp cd den önyükleme yaparsan format atıp yeni windows sürümünü kurabilirsin

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    _____İstanbul____
    Alıntı Orijinalini Gönderen: kasimaralik Mesajı Görüntüle
    Kardeş benim biosun çeşiti PhoenixBIOS Setup Utility ve bios da sata ile ilgili hiçbirşey yok
    AHCI Mode diye bir şey ara BIOS Setup Utility içinde enable ise disable yap onuda yapamazsan şayet tek önerim önce win 7 dvdsini tak disk biçileme ekranında Cyi biçimlendir sonra o ekran da işi bitince dvd yi çıkart xp cdni tak başla formata başka türlü yapamazsın

sistem
    Intel Core 2 Quad Q6600 2400 MHz-Asus P5G41T-M LX-xigmatek red scorpion cpu fan soğutucu-MSI 6950 TWİNFROZR2 2GB 256 BİT GDDR5-Xigmatek 700 W psu-kingston ddr3 1333Mhz (2x4) 8 gb ram-120GB SSD-320 gb+1 Tb hdd-win7 ULTİMATE 64 bit-EVEREST RAMPAGE 72 GAMİNG

6. Varsayılan
    Alıntı Orijinalini Gönderen: AmbaSSadoR Mesajı Görüntüle
    AHCI Mode diye bir şey ara BIOS Setup Utility içinde enable ise disable yap onuda yapamazsan şayet tek önerim önce win 7 dvdsini tak disk biçileme ekranında Cyi biçimlendir sonra o ekran da işi bitince dvd yi çıkart xp cdni tak başla formata başka türlü yapamazsın
    Aceba SATA entegreli bi cd ile format denesem işe yararmı ?

7. Varsayılan
    Arkadaşlar yardımlarınızdan dolayı tşk ler sata entegreli cd ile hallettim problemi

aynı sorun bende de var. Sürekli format attığım dvd ile şuan atamıyorum bicimlndirme yerine kadar geliyor daha sonra yüklenecek yeri sectiğim zaman hata veriyor. Hata (formt dvdsini bulamıyor)

Benzer Başlıklar
  1. ASUS K53SV-SX144D Windows 7 format atma yardım ???

kroslav tarafından Windows 7 forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 11.02.2012, 18:44
  2. windows 7 format atma

erkannese tarafından Windows 7 forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 08.01.2012, 21:54
  3. Windows 7 Kurulumuda Sadece 1 Bölüme Format Atma Yardım??

gnclz53 tarafından Windows 7 forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 11.03.2011, 13:13
  4. Yanıt: 19
    Son Mesaj: 14.08.2009, 23:36
  5. xp'ye format atamıyorum yardım lütfennn

pelen tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 10.04.2009, 16:23