Windows 8 Format atma? Eski ayarlar?
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
7 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Question Windows 8 Format atma? Eski ayarlar?

http://www.bimeks.com.tr/urun/125518...x023h-w8-.aspx

Adlı urunu aldım Yanında CD Driver felan vermediler. Ama herşey yuklu geldi isletim sistemi Wİndows 8

Bu pcye virus yada yavaşlarsa ne yapacam format atamayacam,İlgili yere gideceğimde belki Windos kendisi yukluyodur. oyle bisey varsa nasıl yapacagım Dosyalarımı simdiden yedekleyeyim. Nasıl olacak. bu islemm

yanında dvdleri genelde tüm laptoplarda vermiyorlar. sistemi yeniden kurman için bilgisayarı açar iken recovery diye bir yer olması lazım oradan tekrar sıfırdan kurulum yapabilirsin. birde windows 8 in içinde sistemi yeniden kurman için seçenekler mevcut. 1 tanesi senin hiçbir belgeni silmeden sadece windows klasörünü yeniliyor. diğeri ise herşeyi silip windowsu yeniden yüklüyor. 2 sinide henüz denemedim.
    Anakart:GIGABYTE 990XA-UD3 / İşlemci:AMD PHENOM II X6 1090 T / Ram:G.Skill 8GB(2x4GB) 1600Mhz DDR3 Ram / Ekran Kartı: AMD (ATI)SAPHIRE 6870 1Gb Gddr 5 256 Bit / Ssd: Team Xtreem S3 120GB 550-500MB/sn / Hdd: Samsung 500 Gb 7200 Rpm Sata III / İşletim Sistemi: Windows 8 Pro 64 bit / Kasa: 650 W Dark Knight oyuncu kasası

Butun belgeler silinsin sadece driverler yuklensin ve win 8 i yeniden atsın. Bildiğin format gibi ama sadece driverler yuklu gelsin Bu hangi işlemle olur? Win 8 de nerden yapılıyor?

Masaüstünde fareyi sağ alt kısma sürükleyin. Çıkan menüden ayarlardan güç düğmesine bir defa basın. yeniden başlat seçeneği üzerine gelin ve shift tuşuna basıp fareyle tıklayın. bir süre sonra bir menü açılacak oradan sistemi onara bilirsiniz. Gelen menüden sırasıyla şunları yapın: Sorun gider seçeneğine tıklayın, sonra Bilgisayarı sıfırla seçeneğine tıklayın. İşte o seçenek bütün dosyaları ne var ne yok siler. Sadece driverlar kalır. win8 yeniden kurulmuş gibi olur. Bilgisayarı yenileyin ayarı ise dosyaları korur ama yapılan değişiklikleri, kurulan temaları, regedit ayarlarını sıfırlar.

tmm saolasın denicem

Benzer Başlıklar

1. Windows 7 Format Atma Sorunu
    cochan tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 17
    Son Mesaj: 23.05.2014, 23:06
  2. Windows 7 Format Atma
    zkaka tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 08.09.2012, 13:28
  3. Windows 7 ye format atma
    RedwR0m tarafından Yazılım forumunda