sistem geri yükleme - Sayfa 2
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
50 sonuçtan 11 - 20 arası sonuçlar
  1. Angry
    sistem geri yüklemeyi tam anlamıya yapmak için gücenlik kipinde administrator olarak oturum açmak gerekiyor. Son bir not bu sistem geri yüklemeyi mümkün mertebe kullanmamanız. çünkü becerikli ve kesin çözüm sunan ve işe yarar bir uyguluma değil. açıkca acemice yapılmış bir uygulamadır. Sistem geri yükleme yüzünden çok başınız ağrıyacak benden söylemesi. lütfen bu uygulamayı kullanmamaya özen gösterin.

Sınırlı hesaptan kaynaklanıyor.Önce bir administatör hesabına geçin sonra deneyin.Ayrıca sistem geri yükleme öyle sanıldığı gibi herşeyi geri getirmez.Bunlar sadece kayıt defteri yedeği üzerinde alınan kayıtların uygulanışıdır.

3. Exclamation Sİstem Gerİ YÜkleme Hatasi
    Ben Sİstem Gerİ YÜkleme Yapiyorum Bİlgİsayar YÜklÜyor Sonra AÇildiĞinda Sİstem Gerİ YÜklenemedİ LÜtfen BaŞka Bİr Tarh SeÇİp Tekrar Deneyİn Dİyor.

Ama Ben Hepsİnİ Denedİm Ama Olmadi

LÜtfen Yardim Edİn Acİl

arkadaşlar bende sistemi geri yükleme yapacam fakat seçeceğim tarih pasif şekilde onu nasıl seçebilirim

Alıntı Orijinalini Gönderen: zakkum Mesajı Görüntüle
    arkadaşlar bende sistemi geri yükleme yapacam fakat seçeceğim tarih pasif şekilde onu nasıl seçebilirim
    her istediğiniz tarihe gitmez sistem. belli sistem geri yükleme noktaları oluşturulur. sadece o günlere gidilebilir.

bu yüzden önemli değişikliklerden önce geri yükleme noktası oluşturulmalıdır.

6. Varsayılan
    arkadaşlar nolur yardım edin sistem geri yüklicem fakat ( Bu gün için oluşturulmuş geri yükleme noktası yok. Hemen geri yüklemek için başka bir gün ve geri yükleme noktası seçin ve sonra yeniden deneyin) diyor ve günler cıkmıyor geri yükleme noktasıı secemiyorum yardm edin lütfen acil

RoseLove,

Eğer bilgisayarın otomatik olarak geri yükleme noktası oluşturmadıysa ve tarih seçemiyorsan bu imkansız gibi birşey geçmiş olsun şimdiden...!!!
    Şahin

hacker882 arkadaşımızın dediği gibi

bilgisayarıma sağ tıkla.özelliklerden sistem geri yükleme sekmesindeki bütün sürücülerdeki sistem geri yüklemeyi kapat işaretliyse

sen sistemini geri yükliyemezsin çünki geri yükleme noktası kaydı yoktu...

hem neden geri yüklemek istiorsun onu paylaş belki daha farklı bir yoldan yardımcı olmaya çalışırız arkadaşlarla...
    Şahin

9. Varsayılan
    Alıntı Orijinalini Gönderen: ExaltedPharaoh Mesajı Görüntüle
    hacker882 arkadaşımızın dediği gibi

bilgisayarıma sağ tıkla.özelliklerden sistem geri yükleme sekmesindeki bütün sürücülerdeki sistem geri yüklemeyi kapat işaretliyse

sen sistemini geri yükliyemezsin çünki geri yükleme noktası kaydı yoktu...

hem neden geri yüklemek istiorsun onu paylaş belki daha farklı bir yoldan yardımcı olmaya çalışırız arkadaşlarla...

bilgisayarıma sağ tıkladım özelliklere girdim fakat sistem geri yükleme sekmesi yok:S

10. Varsayılan
    pc.me virüs girdi bunun için istiyordum..

Benzer Başlıklar
  1. sistem geri yükleme

webmaster20m tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 21.06.2008, 14:30
  2. sistem geri yükleme

metin_4545 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 11.01.2007, 14:28
  3. sistem geri yükleme?

katsumoto84 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3