PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
9 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan çok büyük dosya göndermek(1GB ye kadar)

aranızda dosya transferi için kullanabileceğiniz muhteşem bir hizmet var!

http://s2.yousendit.com/

1GB ye kadar gönderebilirsiniz.Alıcıya link içeren bir e-mail gönderiliyor.Ve bu siteden dosyayı download edebiliyor.

ancak,bu dosya 7 gün içerisinde indirilmeli.Ayrıcı aynı dosya sınırlı sayıda indirilebilir.

bence bu olay pek güvenli değil..uzun zamanlı aktarımları zaten bu servisle yapamazsınız..ayırca 7 gün içinde de server dan dosya siliniyormuş..öte yandan 1 gb a kadar dosyayı kim yollamış kimin bant genişliği bunu karşılar ki..bu sadece ilgi çeksin diye düşünülmüş bir fikir heralde..nerde o hızda internet...hadi onu geçtik,ben 1 gb lık dosya upload edicem sonra kendini bilmezin biri,7 gün içerisinde bu dosyayı silecek.(!) yok ya?! :-) kendi dosyalarımı ancak ben oluştururum,ben yollarım ve en son ben silerim
    ama ufak boyuttaki dosya transferleri için hızlı ve kolay bir servise benziyor..bilgilendirdiğin için soal.

aslında oldukça faydalı olabilir! 1 Gb göndermek türkiye koşullarında pek kolay değil ama şöyle 30-40 Mb göndermek te önemli olabilir.Kimin e-mail adresi bu kadar büyük ki?7 gün içersinde silinmesini de doğal karşılıyorum,ne de olsa adamlar webspace hizmeti vermiyorlar.Ayrıca site bu yöntemin güvenli olduğunu iddia ediyor.Galiba kurumsal hizmetleri de varmış.

Verdikleri hizmet fikrimce çok güzel. Killex, 7 gün içinde silmezlerse server'ın hali ne olur sence? :P E-posta adreslerinden transfer yapmak zaten sınırlı. İlgi çekme amaçlı olduğu da bir gerçek. Dünyada kaç kişi 1 Gb transferinde bulunur bu da muamma. Ama yüksek Mb dosyaları birisine iletmek için oldukça yararlı bir servis. mrt_ksn linki verdiğin için teşekkürler.
    Her güzel şeyin bir sonu vardır!

böyle hizmetler güzel de ücretsiz hizmetin sonu kötü oluyor. pek güvenmeyin yine de.

Benzer Başlıklar

1. Mail ile büyük dosya göndermek
    magnificencepeker tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 09.02.2007, 18:38
  2. msn den dosya alıp göndermek kotayı doldurur mu?
    emsoy tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 25.08.2006, 22:16
  3. Cep telefonundan sis uzantılı dosya göndermek
    goksel_14 tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 13
    Son Mesaj: 25.03.2006, 19:14
  4. Bu program belleğe sığmayacak kadar büyük
    erhan115 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 14.03.2006, 08:42
  5. Dosya göndermek