Bluescreen Hatası Çözümü - Sayfa 2
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 2 / 10 İlkİlk 123456 ... SonSon
46 sonuçtan 6 - 10 arası sonuçlar
  1. Varsayılan

1.si vista dvd sini takıp,vistayı yeniden yüklemeye başlayıp c yi silince yaptığımız işlemin adı ne oluyor?formattan farkı ne yani? benm bilgisayar format atınca böyle yapıyo da..
    2. si madem bilgisayarda yüklü olan programlarda uyumluluk sorunu var o programları bu dediğin işlemi yapmadan kaldırmayı denedinmi?yada denedin de olmadı mı?

ben bi oyun yükledikten sonra bu hatayı aldım.pc kendine yaklaşık 10 dk da bir format atıyodu.10 dk geçmeden yüklediğim oyunu tamamen sildim.ama sorun düzelmedi.bende pc yi formatladım.pc yi ilk kez açtığımda bi sorun yoktu.ama ben yinede emin olmak için hiç bir program yükelmedim.ve yaklaşık 20 dk sonra yine aynı hatayı verdi ve reset attı.daha sonra amcamla konuştum ve o diski silip en baştan bir disk oluşturdu.daha sonra pc yi formatladı.böyle yapınca pc de hiç bir sorun kalmadı.

3. Varsayılan

aswerth hocam aynı hata bende de var.tam da dediğin gibi.bende asus f3sc var.önceden fm 2008 yüklemiştim,sabah kopyalayım diye cd yi yerleştirince bu hatayı verdi.bende cevabını harıl harıl arıyorum.ama uyguladığın yöntem mantıksız.bios problemini bu şekilde çözemezsin.ayrıca benim yüklediğim oyunlarında vista uyumluluğu var.servise gönderme noktasına geldim ama son çırpınışlarımı yapıyorum

Alıntı Orijinalini Gönderen: sinstreet Mesajı Görüntüle
    aswerth hocam aynı hata bende de var.tam da dediğin gibi.bende asus f3sc var.önceden fm 2008 yüklemiştim,sabah kopyalayım diye cd yi yerleştirince bu hatayı verdi.bende cevabını harıl harıl arıyorum.ama uyguladığın yöntem mantıksız.bios problemini bu şekilde çözemezsin.ayrıca benim yüklediğim oyunlarında vista uyumluluğu var.servise gönderme noktasına geldim ama son çırpınışlarımı yapıyorum

Ya ben zaten bu yöntemde mantık aramadım.ben pc yi bi çok kez formatladım ve vista yı tekrar kurdum ama aynı hata devam etti.Daha sonra amcama sordum ve pc ye bakmaya geldi.En baştan yükleme yaptı.fakat disklerin hepsini silip yeni 2 tane disk olusturdu.Şu an pc de bluescreen hatası yok ve daha o zman dan beri hiç formatlamadım.Çok düzgün çalışıyor.Bir dene istersen diskleri silip formatlamayı...

5. Varsayılan

abi tamam da bak ufak bi kısmı bile kafama yatsa yemin ederim yapacağım şimdi sen sana bluescreen hatası veren programları(oyun vs vs) kullanmıyorum diyorsun?hataya neden olay şeyi uygulamazsan hatayı göremezsin ki???bu yüzden de karşılaşamazsın tabi???bu da bir çözüm olmaz bu hataya?sakın zıtlaştıgımı veya bulduğum çözümü küçümsediğimi sanma hocam.bende bu olaydan şikayetciyim.tam çözümü arıyorum.sanırım sitede bu bilgiye sahip olacak kimse yok diye düşünmeye başladım.

Benzer Başlıklar

1. kod hatası ve sorunun çözümü C00D11D2 hatası
    denizgunola tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 01.10.2006, 18:20
  2. HSF modem çözümü
    bpaligu tarafından Linux forumunda
    Son Mesaj: 10.05.2006, 21:17
  3. Sunucu Çözümü
    Revias tarafından Donanım forumunda