fabrika ayarları
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
8 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Başlık: fabrika ayarları

1. Varsayılan fabrika ayarları

bilgisyarımdan vistayı nasıl komple kaldırırım yada fabrika ayarlarına dönebilirim bana verdikleri cd kurtarma cd si ama onlada format atılıyo fabrika ayarlarına dönmüyo yardımcı olumrusunuzz..

Talking

Arkadaşım fabrika ayarı derken neyi kastetdiğini anlaya bilmiş değilim. bilgisayarda fabrika ayarına döndürebileceğin tek şey Bios ayarlarıdır. ayrıca bilgisayarda fabrika ayarı diye birşey yoktur. bahsettiğin windows vistayı fabrika ayarına dödürmekse bu dediğine anca gülebilirim. Kardeş sen biraz daha açıklayıcı konuş. format atıp vistayımı kurmak istiyorsun yoksa başka birşeymi (win200 Win XP) onu söyle ona göre yardımcı olayım.

3. Varsayılan fabrika ayarları

galiba yanlış anlattım..demek istediğim bu lap topun yanında bitane kurtarma cd si verdiler...bunla format atabiliyorum..fakat ben,m istediğim ilk aldığım günkü gibi ayarların sıfır olması..fakat bu dediğim kurtarma cd le olmuyo .... kurtarma cd siyle format atsamda bilgisayar gene yavaş...bilgisayrıda yeni aldım hızlı bi bilgisayar..ilk günler pc açtığımda herşey hemen açılıyodu ilk açılışta..bi sorun yavaşlama yoktu...şimdi benim öğrenmek istediğim bu bilgisyarı nasıl ilk aldığım günkü ayarlara döndürebilirim...teşekkürederim yardımcı olduğnuz için

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir

Alıntı Orijinalini Gönderen: emrengbgn Mesajı Görüntüle
    galiba yanlış anlattım..demek istediğim bu lap topun yanında bitane kurtarma cd si verdiler...bunla format atabiliyorum..fakat ben,m istediğim ilk aldığım günkü gibi ayarların sıfır olması..fakat bu dediğim kurtarma cd le olmuyo .... kurtarma cd siyle format atsamda bilgisayar gene yavaş...bilgisayrıda yeni aldım hızlı bi bilgisayar..ilk günler pc açtığımda herşey hemen açılıyodu ilk açılışta..bi sorun yavaşlama yoktu...şimdi benim öğrenmek istediğim bu bilgisyarı nasıl ilk aldığım günkü ayarlara döndürebilirim...teşekkürederim yardımcı olduğnuz için
    Kullandığınız cihazın marka ve modeli nedir?

o arkadaş benim kuzenim anlamıo fazla modelini verim
    toshıba A 200 1 BP mış öle dio

Benzer Başlıklar

1. fan ayarları
    exper1907 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 03.05.2006, 20:18
  2. msn ayarları
    thrtn tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 22.07.2005, 00:16
  3. dns ayarları