format attıktan sonra yanlıslıkla sildigim dosyaları geri kurtarabilirmiyim
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
10 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    İzmiR/KsK 35½

Varsayılan format attıktan sonra yanlıslıkla sildigim dosyaları geri kurtarabilirmiyim

Slm arkadaslar.Ben bilgisayarıma format attım fakat silmemem gereken resim ve mp3 leri de yanlıslıkla sildigimi farkettm.Onları geri getirebilmenin imkanı varmı.Varsa ne yapmam gerekiyor?Yardım ederseniz cok sevinirim...

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir

Alıntı Orijinalini Gönderen: dt1985 Mesajı Görüntüle
    Slm arkadaslar.Ben bilgisayarıma format attım fakat silmemem gereken resim ve mp3 leri de yanlıslıkla sildigimi farkettm.Onları geri getirebilmenin imkanı varmı.Varsa ne yapmam gerekiyor?Yardım ederseniz cok sevinirim...
    Merhaba

Elbette ki kurtarabilirsiniz fakat bu işlemden sonra silme işlemi yapılan hard disk ne kadar kulanılırsa verilerinizin kurtarılma şansı da o kadar azalır. Sebebi ise sadece üzerine veri yazılmayan kısımları kurtarabilmemiz. Size önerim bu olay olmasının akabinde derhal cihazı fişten doğrudan çekin. Hard Diskinizi sökün daha sonra başka bir bilgisayara slave olarak bağlayın ve işlemleri o şekilde yürütün. Revocery My Files isimli bir program vardı deneyebilirsiniz.

iyi günler...

Kullandigim bilgisayar laptop.Dedigin programı laptopta da uygulayabilirmiyim.Bu arada dt1985 accountunu arkadasımdan ödünç almistim.Yeni accountum budur

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir

Alıntı Orijinalini Gönderen: HoRaSaN Mesajı Görüntüle
    Kullandigim bilgisayar laptop.Dedigin programı laptopta da uygulayabilirmiyim.Bu arada dt1985 accountunu arkadasımdan ödünç almistim.Yeni accountum budur
    Tekrar merhaba

Notebook ise HDD sökmek çok zahmet ister. Merak ettiğim Hard Diskiniz belli bölümlere ayrılmışmıydı yoksa tek parça mıydı? Eğer ayrılmış ise en azından diğer bölüme kurtarma programını kurarak deneme yapabilirsiniz.

iyi günler..

Çok ilginç bir tesadüfe şahit oldum, affınıza sığınarak bunu paylaşmak istedim:

Kolay gelsin..

Benzer Başlıklar

1. silinen dosyaları geri dönüşüm kutusundan geri getirmek
    chn05 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 25
    Son Mesaj: 20.12.2010, 21:51
  2. sildigim dosyayı geri getirme (ACİL)
    kaaan tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 18
    Son Mesaj: 12.08.2006, 19:56
  3. format dan sonra dosyalar geri gelir mi?
    ozgur_v tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 22.01.2006, 23:36
  4. Xp restart attıktan sonra açılmıyor
    __SrageR__ tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 31.12.2004, 23:32
  5. format attıktan sonra
    dago tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 05.09.2004, 00:47