Laptop microfonu(acil)
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
8 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
  1. Arrow Laptop microfonu(acil)
    Asus'umda dahili cam ve mic var. fakat microfonum sürekli kullanılıyor diyor, mikrofon gerektiren programları başlatamıyorum. örneğin msn sesli konuşma. Ve şunu farkettim mikrofonun olduğu yere parmağımla hafifçe dokunduğumda ses laptop hoparlörlerinden çıkıyor yani sürekli kullanımda. Ne yapmam lazım. Ses denetiminden denedim bisürü seçenek ama yapamadım. Driver hatası mı sizce? VMware ile sesli video kayıdı yapacağım ama mikrofon çalışmıyor.
    teşekkürler

Smile
    arkadaşım Vistamı kulanıyorsun XP mi ?

3. Varsayılan
    Xp kullanıyorum.

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir
    Alıntı Orijinalini Gönderen: mehmetturel Mesajı Görüntüle
    Asus'umda dahili cam ve mic var. fakat microfonum sürekli kullanılıyor diyor, mikrofon gerektiren programları başlatamıyorum. örneğin msn sesli konuşma. Ve şunu farkettim mikrofonun olduğu yere parmağımla hafifçe dokunduğumda ses laptop hoparlörlerinden çıkıyor yani sürekli kullanımda. Ne yapmam lazım. Ses denetiminden denedim bisürü seçenek ama yapamadım. Driver hatası mı sizce? VMware ile sesli video kayıdı yapacağım ama mikrofon çalışmıyor.
    teşekkürler
    Ses ve microfon ayarlarını kurcalayın, eğer notebook'un ses sürücüsüyle birlikte ayrıca bir yardımcı program yüklenmiş ise onu da kurcalayın bir yerden kapatılıyor olması lazım..

iyi günler..

ASUS'un kendisine ait LifeFrame yazılımı arka planda çalışıyor olabilir, kontrol edin..

Benzer Başlıklar
  1. Dizüstü (laptop) Bilgisayarda batarya kullanımını acil?

gokberkkuytul tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 08.08.2008, 11:24
  2. laptop ekran kartı acil yardım !!!

teknozede tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 19.09.2006, 14:00
  3. Arkadaslar Acil Laptop Tavsiye edin

MiLeSSouND tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 13
    Son Mesaj: 22.05.2006, 22:52
  4. laptop a windows kurma acil